Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt?

Miért álmodom ezt?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt azt álmodtam,hogy az apukám megcsalta anyukámat tegnap meg azt,hogy az anyukám az apukámat. :(

És szerintem semmi okom ilyeneket álmodni de mégis ez történt. Miért álmodhattam ezt? Anya a festővel csalta meg.. Lehet azért álmodtam azt mert amikor a kádat szereltük be akkor ő csinálta mert nem csak festő és állandóan itt volt. Tudom,hogy csak végzi a munkáját de akkor is :D

És még azt is mondta anya,hogy szereti ha itt van. Lehet ezért. És azt,hogy apa megcsalja anyát az meg lehet azért mert gondolkodtam azon,hogy ha anya nem lenne és apa nevelt volna fel mennyire lennék másabb és hogy akkor vajon keresett-e volna másik nőt. De annyira rosszak voltak ezek az álmok. Már félek,hogy megint valami rossz lesz ezért inkább nem is alszok :/


2017. aug. 28. 22:35
 1/5 anonim válasza:
88%
El fogsz pusztulni ha nem alszol 😀😀😀
2017. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azert mert attol felsz h a festo miatt a szuleid szetmennek. V mit tudjam en 😀 inkabb elalvas elott vmi jo dologra gondolj mert igaza lesz az 1nek.😀
2017. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most már jót álmodtam :)

Nem félek,hogy a festő miatt szétmennek mert tudom,hogy nem😇

2017. aug. 29. 10:18
 4/5 anonim válasza:
A macskám, a családom és a fiúk c. filmben is attól félt a lány, hogy az anyukája megcsalja az apukáját a festővel. :D
2017. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor azt meg kell néznem!😂😂😂
2017. aug. 31. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!