Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a fekete...

Mit jelenthet ez a fekete ruhás öreg hölgy?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam h a szobába megjelent egy fekete ruhás meglehetősen öreg hölgy. Átmentem a másik szobába de oda is jött utánam valamit rámkiabált de nem magyarul aztán kitoltam az ajtón. Nagyon para volt volt rajta egy fátyol is de hátra türve de full hossyu fullra fekete ruha.. Mit jelenthet ez?

#ruha #szellem #álomfejtés.
2017. szept. 1. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Pl. jelenthet megoldatlan problémát, félelmet. De ahhoz, hogy pontosabban megmondjam, ahhoz tudni kéne rólad egy-két dolgot. Így csak általánosságban tudok néhány ötletet mondani.


Érdekes lenne annak a jelenségnek a vizsgálata, hogy miért így néz ki a hölgy az álmodban. Az is jó támpont lehetne az értelmezésben. Kire vagy mire hasonlít... Mondok egy példát: édesanyádra hasonlít, akkor talán családi problémákban kellene gondolkodni.


Az, hogy idegen nyelven beszél, az esetleg arra utal, hogy ezt a problémát, pontosabban annak a megoldását még nem tudatosítottad magadban, ezért érthetetlen, amiről beszél.


Kitolod, tehát nem is akarsz erről a problémáról tudomást venni. Pedig sajnos létező dolog, muszáj lenne vele foglalkozni.


Félelmetes a hölgy, tehát ez a probléma alapvetően félelemmel tölt el, ezért sem akarsz vele foglalkozni.


Mivel nő alakban manifesztalodik, ezért minden bizonnyal valamilyen nőiséggel kapcsolatos probléma lehet. Itt is jó lenne tudni rólad pár dolgot (Fiú vagy lány vagy? Esetleg idősebb? Milyen kérdések foglalkoztatnak ebben a témában? )



Ennyit tudok általánosságban mondani. Remélem, tudtam segíteni. Egy ilyen álom pszichológiai elemzéséhez azonban több információra lenne szükségem rólad. Akkor talán pontosabbat lehetne mondani.

2017. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok 21éves és nem tudom kihez hasonlitani a nőt. Öreg nő vékony volt azt tudom :D és minden féle kérdés foglalkoztat ebben a témában köszönöm a választ is sok dolog van benne ami igaz is lehet :D
2017. szept. 2. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!