Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már öt napja a halállal...

Már öt napja a halállal álmodok, ezelőtt 1 hónapig álmodtam róla?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__8747981..

Ezt a kérdést én tettem fel még nyáron, aztán befejeződtek a halállal kapcsolatos álmaim egy kis időre, viszont most már ötödik napja azzal a gondolattal kelek fel, hogy"már megint?", és annyival különböznek a mostani álmaim hogy sokkal durvábbak, de még mindig ismeretlen embereket ölök meg/ölnek meg bennük. Azért vagyok most kétségbeesett, mert tényleg nagyon durva ami az álmaimban történik, rendesen bele is remegek amikor visszaemlékszek hogy mik történnek ott. Mit lehetne csinálni? Egyáltalán miért álmodok ilyet? Nem is nézek semmilyen filmeket (ha erre lehetne fogni)



2017. szept. 10. 09:24
 1/2 anonim válasza:
Esetleg majd nezd a hiradot... Hidd el... Van oka miert...
2017. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álom a tudatalatti kivetítése, és a tudatalatti szimbólumokban próbál neked üzenni.

Nem fogsz meghalni, sem semelyik szeretted...

A halálon kéne mint fogalmon elgondolkoznod, miért félsz tőle annyira? mit jelent számodra a halál? szeretsz élni?

szereted az életed? :)

2017. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!