Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy vörös kiscica a...

Álmomban egy vörös kiscica a zsebemben, sokat nyávog, nagy nehezen kiveszem, de elszalad és sehol nem találom. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Kb egy hete álmodok vele folyamatosan, de csak ma sikerült kivenni a kiscicát a zsebemből. Csak ma tudtam meg, hogy vörös színű. Elszökött tőlem, és utána sehol sem találtam. Megpróbáltam utánaolvasni, és az "alomfelho.hu" oldalon szó szerint idézem: "Amikor egy macskát elveszítünk álmunkban, azt jelentheti, hogy valaki el fogunk veszíteni, aki közel áll hozzánk. Azonnal tanácsot kell kérnünk valakitől." Mivel nem tudom kitől kérhetnék tanácsot, így hozzátok fordulok! Előre is köszönöm a komoly válaszokat!

2017. szept. 20. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen komolyan mondom, hogy az álmok nem jelentenek semmit. Az agy az összes bejövő infót összekeveri, szortírozza, szelektálja. A gondolatokat, érzéseket, hallott, olvasott, látott dolgokat, és amikor rendszerezi ezeket, azt mi álomként érzékeljük.
2017. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én meg komolyan mondom, hogy nem azt kérdeztem, hogy mi szerinted az álom definíciója...
2017. szept. 20. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Pszichés okai vannak ennek, nem ezotéria meg jövő... gondolkozz már normálisan, igaza van az elsőnek hiába pattogsz.
2017. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem pattogok, ez egy egyszerű kijelentő mondat volt. Csak tudod, az zavar inkább, hogy DIREKT leírtam, hogy komoly válaszokat szeretnék. Azt hittem ezzel érthetővé tettem minden ember számára, hogy a KÉRDÉSEMRE szeretnék választ kapni, és csak olyanok írjanak, akik nem kötözködni akarnak velem! De úgy látom pár embernek nehéz a felfogása!!
2017. szept. 20. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Neked nehéz a felfogásod Kiscsillag. Leírtam neked, teljesen komolyan, és udvariasan, hogy mit jelentenek az álmok. Arról nem tehetek, hogy neked nem tetszik a válasz, mert mindenáron bele akarsz látni valamit. De ha buta választ szeretnél, olyat is tudok: Azt jelenti, hogy 5 év múlva defektes lesz a kocsid, és elszakad a kedvenc ruhád. Ez megfelel?
2017. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 1. hozzászóló! Drágaságom! Úgy gondolom, hogy én is nagyon udvariasan válaszoltam neked, hogy ez nem a kérdésemre a válasz! Felfogtam, hogy te csak a definíciót tudod leírni nekem. De nem ez volt a kérdés! Nem csak te létezel, ergo vannak más emberek is a világon, akik megértik a kérdésemet, és ha tudnak, segítenek benne. Attól, hogy te nem hiszel, ne erőltesd már rám hogy abban higgyek amiben TE akarod. Nem kértem megtérítést! De tudod mit? Ha ennyire harcolni akarsz az igazadért, akkor hajrá! Tessék! Itt van ez a kérdés, az enyém, majd itt hozzászólásban megtéríted az embereket, igaz? Remélem mindketten örültök a gonoszságotoknak, hogy sikerült jól tönkre vágni a kérdésemet...
2017. szept. 20. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nèzted a másik zsebedben?
2017. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sajna nem tudom a választ, de megerősítem, hogy az álmok igenis jelentenek valamit. Ezt valoban nem ugy kell elképzelni, hogy a jövőbe látsz meg ezotéria meg mindenféle *******, hanem hangulatod,előző nap élményei,valamilyen tudatalatti nyomás...stb. befojásolják álmaid. Tehát egy álom jelentheti azt pl hogy bánatos vagy, vagy valakit megbántottál, s ez a tudatalattidba nyomja a lelked. Ez persze egy rohadt bonyolult téma és valószínűleg nem fog senki se választ adni. Anno Paul Tholey tudatos álomkutató könyvében olvastam, hogy minden álom szimbolizál valamit. De ez még mindig nem ezotéria, tudatos álmokkal rájöhetsz, hogy egy adott álom mit jelent, de begyakorlása egy igen hosszu feladat, nem hiszem, hogy lenne rá türelmed...
2017. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
teljesen normálisan és komolyan válaszoltunk. ez az álomjelentés hülyeség, annyiban van jelentése hogy a lelki, agyi állapotodat vázolhatja fel, de nem fogod megtudni belőle a jövőt, meg hasonló baromságok. a kérdésed se komoly milyen választ vársz.
2017. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogjál neki egeret, és tedd a zsebedbe mielőtt elalszol
2017. szept. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!