Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomban történt csók mennyire...

Álomban történt csók mennyire hasonlít az igazira?

Figyelt kérdés

Még sosem csókolóztam, és nem igazán tudom, hogy milyen érzés.

Álmaimban már többször volt olyan, hogy csókolózok valakivel, de ennyire reális, mint a tegnap esti, még sosem volt. A többi az olyan tompa volt, nem is tartott ilyen sokáig, meg felkelés után nem emlékeztem rá ennyire.

Persze nem tudom az igazihoz hasonlítani, de másabb volt, mint a többi.

Nagyon bizsergett a szám, vagy nem tudom, hogy hogy fogalmazzak. Kicsit nyálasabb is volt, mint amire először számítottam.

Lehet, hogy ez nem annyira ez a kérdés kategória, de nem tudtam, hogy hova írjam ki.

Bocsi azért is, hogyha hülye kérdés. Csak érdekel őszintén. :D



2017. szept. 26. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem valós sajnos
2017. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy nem történt meg, mert valószínűleg nem sétáltam át éjszaka alvajárva a srác házához, hogy megcsókoljam, szóval persze, hogy nem valós. :D
2017. szept. 26. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Semennyire sajnos
2017. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szóval egyáltalán nem ilyen érzés csókolózni? Akkor mi alapján generálódik ez az érzés az agyamba, hogy ha igazából még nem csókolóztam? És miért volt más, mint az eddigi álombeli csókok?

Szeretném megérteni, de valószínűleg sosem leszek elég okos hozzá, hogy a saját agyamat tanulmányozzam. :D

Bár ki tudja. :D

2017. szept. 26. 18:59
 5/6 anonim válasza:
100%
Pont ugyanez történt velem pár napja. Ugyanazzal a sráccal csókolóztam, mint akiről az álmaim többsége szól, de ez más volt. Jobban emlékszem rá, hogy milyen volt. Még én se csókolóztam soha, de az az érzésem, hogy ilyesmi lehet, mint az álmomban. Engem is érdekelnek nég lehetséges magyarázatok!
2017. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszodat is!
2017. okt. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!