Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanába kutyák vagy farkasok...

Krisztina2005 kérdése:

Mostanába kutyák vagy farkasok jellnek meg az álmaimba ez mit jelent?

Figyelt kérdés
nem értem majdnem mindennap álmodok farkasokal és kutyákal. nem rég volt egy álmom amibbe egy erdöbe voltam elöttem volt egy nagy fehér farkas viszont a tarkója fekete szinü volt és sárga szemei voltak az eröben köd volt a farkas közelment hozzám és meg simogatam utána lement és kb enyi volt az álomom. meg az egyik álmomba volt egy kutya ugyan ilyen szituációba voltam mint a farkasal csak akor egy városba voltam és ott is köd volt a kutya közzel jött hozzám meg simogattam és elment a kutya és igy véget is ért az álmom ezzek az álmok mit jelenthetnek?:/
2017. szept. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Félsz a kutyáktól?
2017. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem félek a kutyáktól
2017. szept. 30. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
A farkas az álomfejtésben a férfiasságot, férfierőt jelenti. Van a környezetedben egy férfi, aki meg akar farkalni.
2017. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem -_-
2017. okt. 2. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!