Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

A barátnőm megkér, hogy kísérjem el a konditerembe, amit meg is teszek, és ott találkozom az edzőjével. Hallottam már róla azt-ezt, hogy minden lány meg van utána bolondulva, de nálam semmi reakció nem volt. A barátnőm végez, majd elmegy átöltözni. Míg várakozok rá, hirtelen egy medence partján találom magam, és ott van az edző is, és még egy lány, akit már általános óta ki nem állhatok, de mégis leállok vele jópofizni. Egyszer csak az edző elrángat onnan, és én hagyom magam. Valami öltöző-szerűségbe vezet, és elkezdtünk csókolózni, majd mire már észbe kapok már szexelünk.


Elég realisztikus volt az egész, mikor felébredtem úgy éreztem, mintha tényleg szexeltem volna.



2017. okt. 9. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű,hogy mivel sok olyan dolgot hallottál róla,hogy másoknak mennyire bejön,ezért bármennyire is nem volt reakciód az álmodban,azért mégis volt reakciód a fejedben.
2017. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!