Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket? Mit...

Miért álmodok ilyeneket? Mit akar az álmom mondani, üzenni?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan álmom,hogy: Alig bírok menni,le vagyok gyengülve,és mintha még erős szél is vissza akarna tartani. PL megyek az Ő utcájába,és amikor már a házához érek,akkor mintha visszapörgetnénk az időt,újra az utca elején vagyok,ilyenkor felszoktam kelni. Ez az álom mit jelképez avagy mit akar üzenni? Szokott olyan is lenni: PL suliban játszódik,és el akarok jutni Hozzá de ő a suli másik pontján van,és aki útközbe rám néz,észrevesz "rám tapad" és nekem le kell őket szedni,általában akkor ébredek fel,amikor túl sok ember tapad rám,vagy a legjobb barátnőm tapad rám,tehát el sem jutok Hozzá. Ez mit jelent? Volt NÉHA olyan álmom is hogy: Zuhanok le a mélybe,de nem ébredek fel,amikor földhöz érek mindig összekuporogva suttogom hogy már csak pár perc,és ekkor szoktam felébredni. Vagy ez már régebbi álom: Üldözött egy bika,oroszlán és kutya. Én nem mozdultam el,és amikor nagyon közel vannak,felébredek. De ilyen álmom is szokott lenni: A tengerparton vagyok,és jön szembe velem egy cápa,és én valamiért mindig a szájába ugrok mert tudom hogy álmodom vagy nem is tudom,és felébredek.. Ezek az álmok mit jelentenek?

2017. okt. 13. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A sok futástól és ugrálástól reggelre rohadtul fáradt lehetsz...
2017. okt. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!