Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban mindig...

Mit jelent ha álmomban mindig meghalok? -általában megölnek, de fordult már elő, hogy megfulladtam, vagy betegség által haltam meg. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Azt, hogy nem mondasz igazat. Az ember nem tudja megálmodni a saját halálát - mielőtt meghalna álmában, felébred. Nem baj, majd máskor.
2017. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ô kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy. A Halál (csukjás): megszabadulsz egy problémától. A Halál, ha táncra kér: érzelmeid csitulása. Haláltánc: kiközösítettség érzése; beilleszkedési nehézségek; jó értelemben vett érzékenység, finomság.


Ha további segítségre lenne szükséged álmokkal kapcsolatban ez az oldal sokat segít:

[link]

(Ezt is onnét szedtem)

2017. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már miért is ne tudná? Tudod mit álmodtam? Talán benne voltál? Légyszíves ne pocsékold az idődet felesleges válaszokra, köszi.
2017. okt. 17. 21:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, köszi:)
2017. okt. 17. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
oka van, hogy nem tudja az ember a saját halálát megálmodni, nem magyarázom meg
2017. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Valószínüleg előre látod a jövőd! Én a helyedben nem mennék mostanában sehova! ... vagyis legfeljebb egy teljes kivizsgálásra, de csak óvatosan a nyílt utcán!
2017. okt. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os na, az ilyenekre nincs szükség. Nem kell ijesztgetni senkit. Te is meg fogsz halni, én is, mindenki.

Tehát "látjuk a jövőt". De nem egy-két álom miatt.

Nyugodtan tedd a dolgod, Kérdező.

Az álom a vágyak világa. A kérdező szeretné,ha foglalkoznának vele, jobban odafigyelnének rá - mert bezzeg "ha meghalnék", legalább észrevennének. Ezért "képzelődik" képzeli el a halálát - álmodik ilyesmit, ahol "helyzetben van" - (a halálon túlit nem tudjuk megálmodni)

2017. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!