Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sajnos nem olyan regen meghalt...

Sajnos nem olyan regen meghalt az edesanyam azota minden ejjel rolla allmodom mind ha valamit mondani akarna nektek volt ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Szerintem inkább nagyon hiányzik neked és még nem dolgoztad fel a halálát. Nekem nem volt még ilyen tapasztalatom bevallom. De volt amikor ért egy kisebb sokk és aztán 1hétig csak az adot dologal álmodtam.

2017. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
édesanyám 14 éve, édesapám pedig 3 éve halt meg. mai napig sokat álmodok velük. majdnem minden egyes nap...
2017. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az àlmod oka, hogy neked hiányzik. Az àlom sokféle lehet, a milyenségét a tartalma hatàrozza meg. Amikor a kérdésedet olvastam az jutott az eszembe, hogy ez a tudatalattid kivetülése, egy fàjò kìvànsàg. Ő màr nem tud mondani semmit, de valòjàban Te vagy az aki még beszélni szeretnél vele, és nem dolgoztad fel a kapcsolatotok megszűnését.
2017. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt. Ez természetes. Ha nyitott leszel rá, ki fog derülni.
2017. okt. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Édesanyám 2 éve halt meg, az első évben gyakrabban előfordult, hogy vele álmodtam, mostmár csak ritkábban.
2017. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!