Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mi lehetett? Éjjel olyan...

Ez mi lehetett? Éjjel olyan álmom volt hogy emberszerű lényeket utasíthattam bármire és tudtam hogy álmodom és azt is hogy végrehajtják. Negatív dolgokra is utasitottam őket és megcsinálták. Tudtam hogy álmodom és repülhettem szexelhettem stb.

Figyelt kérdés
De a végén valami lények azt mondták ők elementálok és nem hagynak engem felébredni. Ilyesztő volt. Izzadva ébredtem fel riadtan. Az asztrálsikon lehettem? Mi volt ez és mi a jelentősége?

2017. okt. 31. 17:48
 1/3 anonim válasza:
100%
Az elementálok gondalati formák szubjektív lènyek amik az öntudatot támogatják vagy blokkolják. Ha nem hiszel bennük, nincs hatalmuk feletted. Mindennèl van feljebb. Oda kell emelkedni ès legyőzni akarattal az alárendeltet. Magyarul egy rövid időre irányítottad az elmèdet. Tanuld meg èbren is. Ez azèrt jó mert bármiről amit èrtèkelès nèlkül megfigyelsz, megèrtesz. Vagyis tudást hozol lètre.
2017. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Pl. nagyon belemélyedhettél, ill. beleélhetted magad ilyen témájú filmbe vagy könyvbe. Közvetlenül elalvás előtt...


Annak szokott ilyen erőteljes hatása lenni a tudatalattira.

2017. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól gondolom, hogy összességben nem tartott sokáig? Ha igen, végeztél valamilyen valóságtesztet?

Ha bármelykre igen a válaszod, valószínűleg tudatos álmod volt.

Persze ilyenkor a tudatalattid ráhajt az irányítás visszaszerzésére, azért jöttek a lények.

2017. nov. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!