Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Halott csecsemő és álszent nő.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy apa tolja fel a gyerekét szánkóval a havas dombon játékból de megcsúszik és így a gyerekkel és a szánkóval nekiszáguldanak egy dombnak: a gyerek meghal. Ez után a gyereket mikor felhozták ugy nézett ki mint egy játékbaba, félreálltak a szemei ilyesmi és furcsán mozgott, mint egy agykárosult vagy nem is tudom.

Az álom második része egy csaj akivel egy este egy városban találkoztunk a srácokkal(?) és mindenkinek bejött de végül az én kocsimba ült be és száguldoztunk a városban ami neki tetszett. Meg akartam tudni tőle valami infót, ő azt mondta, hogy az irodájában keressem majd meg ami egy romos kastély/nagy épületben volt. Ahogy mentem fel egyre bizonytalanabb volt a talaj. Mikor olyan részhez értem ami szinte biztos, hogy leszakad akkor ott volt egy macska amit elzavartam de végül nem mentem tovább mert rájöttem, hogy az a cél, hogy rámomoljon a ház. A lány pedig meg akar ölni. Kimentem a házból és ezután felébredtem.


Köszönöm ha nem kapok ehhez olyan hülye hozzászólásokat, hogy: Hát te hülye vagy., semmit sem jelent ez a baromság stb. Ezektől kíméljetek mert nem ezért írtam. Ha valaki jó álomfejtő és segít nekem kielemezni azt nagyra értékelem.



2017. nov. 11. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy a baj !
2017. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magadat látod kívülről, a gyerek a benned rejlő lehetőséget a bizonyítási vágyat jelképezheti. Úgy érzed nem jönnek össze a dolgaid, vagy összeesküdtek ellened. Második rész találkoztál egy csajjal aki szexuálisan felkavart(autókázás, száguldás). De ahogy beszélgettél vele láttad, hogy problémás öreg, nagyképű és lekezelő volt.(nagy ház) Ahogy mélyebben megismerted (a ház belülről) egyre jobban elbizonytalanodtál. Mikor kiábrándultál belőle, felajánlotta hogy lefekszik veled(macska), de elutasítottad. Rájöttél, hogy gáz van és otthagytad.
2017. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, hogy írtatok de a 2. kommentelőnek mondom: Ezek nem történtek meg velem a valóéletben amit leírtál. Esetleg gondoljak arra, hogy meg fog történni?
2017. nov. 11. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló szitu történt veled, ami téged bánt lelkileg. Az álom első és utolsó része összefügg, csak más szemszögből látod a dolgot. Bánt téged, hogy visszakoztál egy csajnál. Lehet nem történt semmi. De annyi biztos, hogy flörtöltél vele. Láttad, hogy a csaj beindul. Aztán úgy döntöttél mégsem.
2017. nov. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az álom első része arra utal, hogy kibontakozóban lévő kapcsolatnak vetettél véget (gyerek). Játékból felhúztad a csajt (havas dombon) szexuálisan, de meggondoltad magad valami miatt (megcsúsztál) és a dolog véget ért (meghalt) és a csaj meg volt zavarodva. (furcsán mozgott, félre álltak a szemei) A zárójelben lévő dolgok jelképek, melyet az agyunk generál. Ezek nem történtek meg. Csak a könnyen érthetőség miatt írtam oda.
2017. nov. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A srácok hívták fel a figyelned a csajra. (gondolom téged bámult)
2017. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozom éppen, hogy a tél - mint évszak - és maga az esti időszak mit szimbolizálhat vajon...


A romos kastély, valamint a talaj bizonytalansága is a fentiekhez kapcsolódik...


Ui: nekem egyelőre nem sikerült most több egybevágó szempontot felfedezni a leírtakon kívül.

2017. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!