Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezik, hogy beszélni szeretn...

Létezik, hogy beszélni szeretne velem?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel 6 éve szakítottunk. 2,5 évet voltunk együtt, nagyon szerettem, hirtelen lett vége, nehéz volt, de túl tettem magam rajta.

Körülbelül egy fél éve periodikusan álmodok vele mindenfélét. Nem nagyon értem miért van ez. Egy ideig nem foglalkoztam vele, de már nagyon idegesít. Magamat hibáztatom, hogy még mindig nem tudtam ezt feldolgozni. Viszont olvastam erről olyasmit, hogy lehet, hogy ő nem tud elengedni vagy most jött rá, hogy én valójában ki is voltam neki. Tehát azért álmodok vele, mert elég sokat gondol rám. Létezhet ilyesmi, vagy csak az én tudatom szórakozik?


2017. nov. 22. 09:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha Ő is szeretne Veled találkozni, az nem azért lesz mert álmodták róla. Keresd meg ha akarod, aztán lesz ami lesz.
2017. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Én nem hiszek az ilyenekben, de velem is történtek ehhez hasonló furcsa dolgok régebben. Volt egy régi barátnőm, akivel mint ha működött volna a telepátia köztünk, túl sok volt a véletlen egybeesés.

Megkerestem őt (évekig nem beszéltünk előtte), aztán beszéltünk erről is, és akkor volt igazán durva, amikor ő is elmondta a hasonló élményeit.

Az álmaidnak annyiban van jelentése, hogy talán mégsem tudtad elengedni őt, nem tudtad lezárni magadban valamiért. De ha mégis, akárhogy is van, szerintem keresd meg, mondd el neki ezeket a dolgokat. Egy beszélgetés, akár élőben, egy kávé mellett mindig jót tesz ilyen esetekben.

2017. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 2-es.

Megfontolom a tanácsodat, de jól megfontolom, mert nem békével váltunk el. Nem tudom mit szólna így hozzá ha előállnék neki egy ilyen dologgal úgy, hogy 6 éve még csak egy mukkot se szóltunk egymásnak ha találkoztunk.

Viszont, ha ez így folytatódik, mindenképp megkeresem, lesz ami lesz.

2017. nov. 22. 13:21
 4/25 anonim ***** válasza:
40%

Igen, létezhet! én is éreztem hogy át kéne mennem hozzá fél év után addig semmi kontakt...kiderült súlyos beteg!!

Minden nap úgy éreztem hívogat, bárhová mentem éreztem nem ott lenne a helyem..a sírásig gerjesztődött -szép szó- ez a folyamat néha!

Aztán megkerestem egy hónap múlva azóta együtt vagyunk..

Régen is egyszerre nyúltunk a telefonért, szóval...

2017. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Szóval nekem is keresnem kellene őt minél hamarabb..
2017. nov. 22. 15:07
 6/25 anonim ***** válasza:
Semmilyen módon nem tud idegesíteni, hogy le lettem pontozva , csupán kíváncsiságból kérdezném hogy miért, mikor lényegében ugyanazt írtam mint a kettes válaszadó, csak röviden...
2017. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem akar veled beszélni, mivel nem keresett téged és valószínűleg már az arcodra sem emlékszik. Hogy álmodsz róla csak azt jelenti, hogy te neked jár ő a fejedben és nem ő neki. A nők feledékeny egy faj.
2017. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Vagy inkább nem mer keresni, szerintem ne jelentsünk ki semmit ennyire egyértelműen, majd kiderül.
2017. nov. 22. 20:35
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
#8 Ne szórakozz velem haver. 6 év alatt valószínűleg már 2-3 gyerekes anyuka. Nem becsülöd le egy kicsit ? Te álmodsz magadnak valami baromságot és hülyét akarsz csinálni magadból? Nyugodtan. Még mondjuk, ha barátailag akarsz közeledni felé, de az is furcsa lehet, mert bizonyára nem csuktak 5-6 évre, hogy várjon rád. Vagy igen? :O
2017. nov. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es, egy az, hogy nem vagyok a haverod, báttya.

Ezotéria, álomfejtés kategóriában vagyunk, ha te nem hiszel ilyesmiben, akkor ne válaszolj ilyen kérdésekre, főleg meg ilyen rossz indulattal, világi bölcsen.

Nincs senkije, gyereke meg végképp nincs.

Ha te ilyen nagy jampi vagy az életben akkor úgy élj, de nekem ne papolj.

2017. nov. 23. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!