Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi az álmom jelentése?

Mi az álmom jelentése?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy szép mezőn voltam azzal a lánnyal, aki tetszik nekem most nagyon. A mező tele volt szép, különböző színű virágokkal és szép zöld fákkal. Gyerekeink voltak, kettő lány, tökre a lányra hasonlítottak. Játszottunk a gyerkőcökkel, vidáman frizbiztünk velük, nagyon játékos,vidám gyerekek voltak. Körülbelül 3-4 évesek lehettek. Aztán átkaroltam a lányt, és mondtam hogy mindig is erre vágytam, hogy ilyen harmonikus legyen az életem, majd megcsókoltam őt és ezzel sajnos véget ért az álmom.

Azt nem értem, miért ilyen jellegű álmom volt... Ugyan korábban ezzel a lánnyal volt már köztünk valami, és jelen pillanatban szoktunk beszélgetni, tehát minden rendben köztünk. Azt viszont nem értem, miért jelentek meg a gyerekek, mivel 23 éves vagyok és egyáltalán nincs az a fejemben, hogy családot akarok alapítani. Lehet ennek átvitt jellegű jelentése?



2017. nov. 25. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Bakker, 23 évesen annyi eszed van, mint egy darab légykakinak. Az álmoknak nincs jelentése. Ennyi erővel amikor én azt álmodtam, hogy Rickkel (The Walking Dead) csókolózom, azt azt jelenti, hogy összejövök vele, vagy mi? A pasi nem éppen az esetem, mégis álmodunk baromságokat... Nagy ügy, lépj túl ezen.
2017. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A frizbit mindig sikerült elkapni?
2017. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez röviden azt jelenti, hogy meg fogod nyerni a lottót.
2017. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden álomnak van jelentése, mondanivalója. A tudatalattid tör a felszínre. Nem az a jelentése amit szó szerint álmodsz. Szóval ha buták, nyomorékok vagytok ehhez, nem tudjátok mi az ezotéria, akkor értelemszerűen felesleges hozzászólnotok:)
2017. nov. 25. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A táj a lelki hangulatodat jelképezi. Árad belőled a fiatalság, szabadság, boldogság. Amit a lány vált ki belőled. A gyerekek a köztetek lévő kapcsolatot jelképezi. Tehát gyerekcipőben jár. A lánnyal függ össze(hasonlít). A 2-es a termékenység szimbóluma. Gyümölcsöző kapcsolatra számítasz. És a végén bevallottad magadnak, hogy szerelmes vagy(csók).
2017. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brthpt válasza:
20%
Milyen színű volt a frizbi? Azt mondja a srác minden rendben van közte és a csaj között, és alakult már valami...beszélgetni is szoktunk. Én mondjuk tegnap beszelgettem egy nénivel, nagyon öszinte volt a beselgetésünk, mondtam neki a Tescoban hogy adjon a fokhagymas csirkemellből 15 dekát, de megkérdeztem, hogy mikor lett leszelve. Aztán alakult valami a hentessel is köztünk, mert vettem tőle 3 darab csirkemellet es amikor odaadta ereztem hogy az ujja hozzáért az ujjamhoz. Szerintetek a csávó akart tőlem valamit? Hetero vagyok de most lehet hogy megakar dungi a hentes? Legyek szerintetek homár?
2017. nov. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6.🤣🤣🤣
2017. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!