Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudtam a tudatos...

Miért nem tudtam a tudatos álomban maradni?

Figyelt kérdés

Régen nagyon érdekelt a téma, de sosem sikerült a gyakorlatban megvalósítani ezért egy ideje már nem is próbálkoztam vele. Viszont tegnap este valami hasonló történt, az álmomban egy parkolóban voltam, és valahogy felismertem hogy csak álmodom, meg is örültem hogy sikerült, ezt végre egy tudatos álom. Aztán próbáltam nem túl izgatott lenni nehogy felkeljek, és tesztelésképp felemelni egy autót au akaratommal. De aztán elöltött valami negatív érzés, a hátam mögül sötétséget éreztem és elkezdett fújni a szél, de nem mertem megfordulni. Valamiért pánikolni kezdtem ettől az érzéstől és itt felkeltem, valamiért attól rettegve hogy alvásparalízisbe csöppenek mint legutóbb, mert akkor is ez a fajta félelem töltött el.

Mi volt az a "sötétség"? És hogy lehetne benne maradni egy tudatos álomban?



2017. dec. 18. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor azt szoktam, hogy elkezdek forogni, ezáltal nem tudok egyetlen dologra koncentrálni és így "bent maradok".

Olyan nálam is szokott lenni, hogy ha rájövök, hogy álmodok, akkor valami ijesztő történik (általában ugyanaz). Ilyenkor inkább bent se akarok maradni és simán neki futok a falnak (ezáltal felébredek).

2017. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos az a legnehezebb része, próbálj valami kis részletre ráopkuszálni, azzal kicsit ki lehet tolni. Paralizistol megne felj, kellemetlen, de nem fogsz ugy maradni :D
2017. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh rendben, köszönöm a tippeket, észben tartom majd.:D

A paralízistől nem tudok nem félni, egyszer volt ilyenem de az az egyik legrosszabb emlékem, valamiért nagyon megviselt. Nem a bénulás része hanem a hallucinációk.

2017. dec. 18. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Hatékonyan segítek abban, hogy a személyiség felismerje önmaga létezésének eredőségét.
2017. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!