Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy kislánnyal álmodtam. Szerintem szellem kislány volt. Magam előtt láttam őt, közbe valaki simogatta a hátam.. fel is ébredtem rá, de a szobámba minden oké volt, így visszaaludtam. Megint a kislány jelent meg, viszont most nem simogatta az a valaki a hátam, hanem durván, fájdalmasan bökdöste, nyilván erre is felébredtem.. és az a gáz, hogy azóta is fáj ott a hátam, ahol történt a dolog.. szerintetek ez mit jelenthet?
2018. jan. 16. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szellem van a háznál, vagy valaki átkot rakott rád! Mindenféleképpen tégy ellene valamit, vegyél rossz energiákat távoltartó amulett, vagy siess átoklevételre!
2018. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy csak agya összekötötte az álmodat a valós fájdalmakkal! Ha más természetfelettit nem tapasztalsz, akkor nem szellem.
2018. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!