Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Help, ez mi a búbánatot jelent?

Help, ez mi a búbánatot jelent?

Figyelt kérdés

Nagyon élesen emlékszem rá és nagyon élethű volt.


Olyan furcsát álmodtam. Volt benne egy nagy piramis aminek az oldalára mobil létesítmény lett "felrakva". Ejtőernyővel ugrottam ki egy őserdőbe. Amikor földetértem benszülöttek vettek körül és bevittek magukkal egy azték város romjai közé ahol katonák vártak. Kiképeztek és egy mély földalatti létesítménybe vittek ahova hosszú szigetelt kapszulákat is szállítottak. Olyan lényeket gyüjtöttünk be amiket az előtt még soha nem láttam. Hatalmas energiát állított elő a testük és nagyfeszültségű reaktorral csaltuk oda őket. A begyüjtött lények ezekbe a kapszulákba lettek rakva és kamionnal elszállítva. Sajnáltam őket a kicsinyeiket látva. A kicsik még nem állítottak elő energiát és aranyosak voltak, teljesen más volt a színük is. Mit jelent? Help. Senkit nem ismertem álmomból. A lények kb 2-2.5m hosszúak voltak, négykézláb jártak, iszonyú gyorsan futottak és foszforeszkáltak. Zöldes barnás rövid szőr borította a testüket, fejük aránytalanul kicsi volt. A felettesem ördögöknek hívta a lényeket habár elég bolond fickó volt.



2018. jan. 24. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az álom elején repültél, mivel? A tájból mást nem láttál? A kicsi lények hogy néztek ki? Milyen állathoz hasonlítottak? Korod, nemed?
2018. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből ugrottam ki. Lassan értem földet. Láttam egy keskeny folyót a közelben pont a kanyarulatától nem messze értem földet. A benszülöttek elég furán néztek ki. A kicsi lények zöldes sárgásak voltak egy nő a kezében tartotta amikor láttam. A nagyok feje fura volt macskára hasonlított de nem macska volt. Egy egész alagútrendszer volt lent amire a föld alatti létesítmény nyílt. A generátor henger alakú volt és az első helység közepére lett lerakva. Le voltak szíjazva a kapszula szerű tárolókban ezek a lények és nem voltak maguknál.
2018. jan. 24. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a furcsaság a bennszülöttekben? A piramisnak volt jelentősége, a tájon hol helyezkedett el? A folyó merre kanyargott, fentről-jobbra? A város merre volt?
2018. jan. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt az álmot nem kell szimbólumokként üzenetként felfogni.

Ez egy történet volt amit kaptál megnézésre.

2018. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Írj egy könyvet erről.
2018. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem szereted a fantasztikus történeteket, sci- fi- ket? Én igen és szoktam is hasonlókat álmodni.
2018. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!