Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak olyan álmaim...

Miért vannak olyan álmaim hogy látom sájat magam hogy alszom?

Figyelt kérdés
Többször almodtam olyat hogy az ágyam felett allok es láttam ahogy alszok,allitolag kiszallt a lelkem a testemből ezt olvastam neten ilyen lehetséges?? Meg annyiszor van szellemekkel almom....pl.egyszer arra ebredtem hogy valami szó szerint mintha lerántott volna az agyról vagyis lejebb húzott es hirtelen felriadtam,vagy hogy szellemek kergetnek a házban
2018. febr. 28. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Asztralis kivetites. A lelked a test halalakor tudja csak elhagyni a testet, addig kizarolag asztralis kivetites a lehetseges modja.

Ez teljesen normalis, habar a nagyerdemu kozosseg aki itt fellelheto tagadja mindezt, a szuklatokoruseguk es persze a keves informaciojuk birtokaban.

2018. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!