Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha azt álmodom,...

Mit jelent az, ha azt álmodom, hogy sok lánnyal együtt tojást kell tojnom egy idegen embernek, mert ezt akarja? Mintha csirke lennék, csak emberként.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm! :)
2018. márc. 8. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Heréket vagy ennivaló tojást?

Popóból tojod vagy punciból?

2018. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem csirke vagy, tyúk! Az olykor megmutatják a valódi énünket.
2018. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 Neked mindjárt tojok egy kinder meglepetést, csak még barna kábel massza formában van egyenlőre.
2018. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Ja, játék is lesz benne. A múltkor lenyeltem egy magot.
2018. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam, hogy csirke vagyok, és mióta felébredtem nem tudom, ember vagyok, aki csirkének, vagy csirke aki embernek álmodja magát.
2018. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem érzem magam tyúknak :D furcsa volt, mert közben láttam a saját arcomon azt a szenvedést, meg a könyörgést hogy ne csinálja. Azóta is a hatása alatt vagyok
2018. márc. 9. 19:19
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nekem erről az jut eszembe hogy egyszer azt álmodtam hogy egy ilyen keltetőbe kerültem ahol petesejteket ültettek a nőkbe és ki kellett hordani. Én meg próbáltam keverni valamit gyógynövényekből hogy a vizsgálat azt hozza ki hogy alkalmatlan vagyok. Valahogy a társadalmi normák elleni düh és ellenszenv váltotta ki belőlem ezt az álmot (különösen a gyerekszüéssel kapcsolatban), lehet hogy nálad is ez van.
2018. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy közeleg a Húsvét.
2018. márc. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez jó volt :DDDD

7-es: lehet hogy mondasz valamit, nekem is vannak ezek ellen gondolataim, amik elég erősek.

2018. márc. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!