Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugyan azt álmodom napok óta,...

Ugyan azt álmodom napok óta, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja elakadtam a sárban a kocsimmal, nem bírtam kijönni, hiába tettem a lábtörlőt a kerekek alá és hiába hintáztattam, nem tudtam kijönni... És pár napja mindig erről a sárban elakadásról álmodok, vagy hó formájában, pörög a kerék...miért lehet? Járt így valaki? L/36
2018. márc. 18. 09:16
 1/3 anonim válasza:
0%

Szia! A nagymamám december 10.én azt álmodta hogy el akadt a sárban (nem kocsival)

és 11-én a nagypapám meghalt :(

A sár az álmokban rosszat jelent, mint pl: Halál,Betegség

De remélem semmi gond nem lesz! Minden esetre vigyázz magadra!

Puszi :)

2018. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom ez egy jelentős esemény volt, megijedtek, sokat gondolkoztak rajta, sokaknak mesélted. Ezért álmodta róla, az agyad dolgozza fel a történteket.
2018. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 ez aztán a megnyugtató, magyarázat... mellesleg részvétem a nagymamádért


az elakadás lehet a sressz, egy neheezen megoldható problémától. lehet még félelem, korlátozottság, megrekedés (nem tudsz valamit elengedni, továbblépni,

-menni),

mindegyik lehet családi, és munkahelyi eredetü.


egyedül vezetsz egy több személyes autót, lehet sok dolgot válalsz magadra, amit egyedül kezelni "vezetni" nehéz, és ez is lehet az elakadás oka...

2018. szept. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!