Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom? (...

Mit jelenthet ez az álmom? ( egy ajtót átlépve más szobákba jutok)

Figyelt kérdés
Szóval az álmomban egy hatalmas kastélyból indultam, és különböző ajtókon átlépve teljesen más stílusú szobákba jutottam. De ha ugyan azon az ajtón mondjuk visszamentem amin előtte átjöttem, nem ugyan abba a szobába jutottam ahonnan indultam. Szóval, mint egy labirintus olyan volt. Ez mit jelenthet?

2018. márc. 20. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Valaki nagytudású emlékeim szerint azt mondta valakinek, hogy az ilyen kastélyok az álmokban mindig lelki fejlődést jeleznek. Úgy emlékszem, ezt mondta.
2018. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
saját aspektusaid
2018. márc. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfelelési kényszer hajt (kastély). A szobák a személyiségedet, az ajtó a változtatást jelképezi.


Saját vélemény: Nem vagy elégedett önmagaddal, mindig más arcodat mutatod. Ha elindulsz valamerre nincs vissza út. Ha vissza lépsz az is egy új változás.

2018. márc. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!