Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran azt álmodom, hogy...

Manócska1 kérdése:

Gyakran azt álmodom, hogy benyúlok a számba és két-hármasával hullanak ki a fogaim. Ez mit jelenthet, miért lehet?

Figyelt kérdés
álom,fog,hullás

2018. márc. 23. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindjárt jönnek a halál meg veszteség hozzászólások, de ne tévesszenek meg.

Annyit tanácsolhatok, hogy fogalmazd meg magadban mik azok amiket te magad szeretnél és ezt hogyan tudnád megfogalmazni mások felé.

2018. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én akkor álmodtam ilyesmit, amikor sok rossz fogam volt.
2018. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Libers Pertz válasza:
Nekem egyszer egy munkahelyi baleset folytán kiütötte a fogam egy alumínium kapocs, azóta volt rá precedens, hogy azt álmodtam, hogy kiesik a fogam, de én átéltem így érthető, hogy miért álmodom ezt. Az agyam ismeri az érzést így álmomban reprodukálni tudja az érzést. Neked mitől generál az agyad ilyen álmot? Félsz a fogvesztéstől? Áttétel már hasonlót?
2018. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. utolsó: sajnos hamar tönkrementek a fogaim,felülre műfogsort csináltak.. sok fogamat húztak már ki..
2018. márc. 23. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi, a fogak elvesztése elég megrázó, álomban előjön. Nekem csak egy fogam tört szét egyszer minden látható előzmény nélkül evés közben és sokáig arról álmodtam hogy kiesnek, kitörnek a fogaim.
2018. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!