Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez az álom a...

Szerintetek ez az álom a benne szereplő személyre vonatkoztatható, vagy vmi/vki másra?

Figyelt kérdés
Volt általános iskolában/középiskola első éveiben egy fiú osztálytársam, akit csak az utolsó néhány egy padban töltött hónap során kedveltem meg, majd lettem belé szerelmes.Ez volt több, mint 11 éve. Nem maradtam kapcsolatban vele. Azonban egyre gyakoribb visszatérő álmom, hogy Ő szeretne létesíteni velem párkapcsolatot, udvarol, de ennél tovább az álom sohasem jut. Jelenleg közel két éve 'Foglalt'a párkapcsolati státuszom. Vajon az álom azt jelenti, hogy gondok vannak a mostani párommal? Vagy titkon mégis a régi fiúhoz vonzódom? Vagy Ő csak egy "általános alany", és az álom azt sugallja, hogy új kapcsolatra vágyom valójában?
2018. ápr. 8. 22:40
 1/4 anonim válasza:
73%

ebben van a válasz:

[link]

2018. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó álmod írd le részletesen! És a fiút milyennek látod lelkileg?
2018. ápr. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2.

A fiú bűnös lélek volt álmomban, mégis vonzódtam hozzá, már majdnem ott hagytam volna érte a barátomat! De a végén kiderült, hogy jó volt neki helyettem egy másik csaj ...

2018. ápr. 9. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiú a valóságban érdekel, hogy milyen! Az álomnak hol vannak a részletei? Az álmot a valóság ihleti és az álomképben van az álom tudatalatti üzenete.
2018. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!