Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ki álmodott már hasonló...

Ki álmodott már hasonló romantikus álmot?

Figyelt kérdés
Többször is álmodtam olyat, hogy egy ismeretlen, gyönyörű, hosszú hajú lánnyal álmodtam, és olyan furcsa érzés volt az álmomban, amit nem tudok megfogalmazni, legszívesebben örökre ott maradtam volna vele, nagyon erősen éreztem a szerelmet az álmomban, csak sajnálom, hogy rövid ideig tartott és nem örökké. Fontos az, hogy semmiféle erotikus érzést nem éreztem, semmiféle szexuális vágyat, vonzalmat, csak egyszerűen nem tudom megfogalmazni, de egy nagyon erős, tüzes, forró érzést éreztem az ismeretlen lány iránt, éreztem, hogy szeretem és vele akarok lenni örökre. Nagyon furcsa, de eszméletlen jó érzés volt, nagyon erős érzelmekkel társított álom volt ez, amikor felébredtem, azt kívántam, hogy bárcsak örökre ott maradhattam volna ebben az "állapotban". Szerintem ez több volt mint egy sima álom. Mit jelenthet ez szerintetek?
2018. máj. 9. 20:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy olyan lelki vonzalmat is éreztem az álomban akkor, amikor megláttam ezt az ismeretlen lányt akivel álmodtam, hogy azt nem tudom megfogalmazni, ezt érezni kell, és ahogy a szemébe néztem elvarázsolt a szépségével, az álomban ez a lány volt a tökéletes társ, méghozzá nagyon erős izgalmi érzést is éreztem, azt hiszem erre mondják azt, hogy "pillangók repkednek a hasamban"...
2018. máj. 9. 20:10
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Álmodtam már hasonlót és tudom miről beszélsz. Ez az Animád. A szó jelentése: lélek. Minden férfinak van animája, a személyiségünk nő része. A Nő archetipusa, ősképe bennünk. Amikor szerelmesek vagyunk az animánkat kivetítjük a szerelmünkre.Olyan érzés ez amikor meglátod a lányt, úgy érzed mintha álmodban láttad volna már. Ez az anima és mi eggyé akarunk válni vele.

Az animánk bölcsebb nálunk, gyakran vezetni akar minket magasabb önismeretre. Gyakran van köze a vízhez.

2018. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Le tudod írni hogy nézett ki? Mert olyan szépen le írtad és elkezdtem elképzelni viszont elég nehéz ha nem írod körül
2018. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes..én nő létemre egy férfival álmodtam múltkor ugyanezt. Én is kíváncsi lennék rá,hogy nézett ki. 😄 de én se tudnál leírni a férfit teljesen. Magas,izmosabb testalkatú,mosolygós,mély tekintetű.
2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosabban nem tudom leírni sajnos, de megpróbálom visszaemlékezni... Kedves, szép, aranyos, gyönyörű arca, haja, teste volt.
2018. máj. 10. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!