Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban lépcsőn mentem...

Álmomban lépcsőn mentem felfelé. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm lakásához szerettem volna feljutni, valamiért nagyon siettem, a liftbe beszállt egyszerre 6 ember, így én nem fértem már be. Azonnal a lépcső felé vettem az irányt és rohantam. Valamiért gyorsan oda kellett érnem. Nagyon elfáradtam de nem adtam fel. Csak mentem felfelé, számolva az emeleteket, mennyi van még hátra. Lehet ennek valamilyen különleges jelentése?

2018. máj. 20. 10:05
 1/7 te nekem ne válasza:
Nyilvánvalóan álmon kívül is fel szerettél volna menni
2018. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs, szevasz
2018. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is van ilyen lépcsős dolog. De ott épp megyek lefelé a suli lépcsőn és hirtelen elesek de mikor épp a lepcsore eszem volna felkeltem. Ilyet számtalanszor álmodtam de rengetegszer és különböző történetek is voltak. Pl megyek a biciklivel és hirtelen elesek de még mielőtt a földre esnék felkelek, volt még Kocsis is amikor épp felém tart olyan 80 as sebességgel és mielőtt elutne felkelek. Mindig felriadok és magasba szökik a pulzusom. Ezek az álmok nagyon rövidek és csak az én szemszögéből látok mindent. Olyan mintha te most nézed a telefont vagy a gépet. Nem látom a testem csak a lábam. Egyszer véletlenül volt olyan hogy anyukám elköszönt tőlünk de o utána telefonozott az ajtóban. Hirtelen olyan volt mintha leutottek volna olyan gyorsan elaludtam és hirtelen felriadtam. Anyukám ezt mind látta és azt mondta hogy ez kevesebb volt mint 1 perc. Nagyon rövidke álmok de olyan borzasztó mindegyik ahogy újra és újra átéltem ezt a borzalmat. Havonta biztos megalmodom legalább 2x. Szóval ez a lépcsős dolog engem is nagyon érdekelne 😂
2018. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem oda írni hogy amikor elesek akkor biztosra tudom hogy valamim eltörik vagy tiszta vér leszek. Olyan szerencsétlenül esek minden álmomban.
2018. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy az álmodban nem a földszinten lakott a barátnőd.

A lépcsőzés egy tipikus eset arra, ha valaki szintkülönbséget akar megtenni és a liftet nem tudja használni.

2018. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2018. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindennek szimbólikus értelmét keresni. Van aminek igen, de ez mindennapi, ennek fölösleges.
2018. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!