Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban egy ismerősömet...

Álmomban egy ismerősömet láttam meghalni egy másik ismerősével, akit én nem ismerek, úgy történt, hogy rájuk robbant az autó, amivel mentek, miután elindultak vele, mi a fenét jelenthetett ez?

Figyelt kérdés
Nem olvastam semmi ilyet és filmet sem láttam ilyet mostanában, ami előidézhette. Tudom, hogy az álmot leginkább magam tudom megfejteni, de ez nagyon furcsa volt. Álmomban olyan volt, mint hogyha ismertem volna azt a másik ismerősét is, együtt voltunk valahol többen, ők ketten külön indultak el onnan, ahol voltunk.
2018. jún. 9. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez azt jelenti, hogy aludtál.
2018. jún. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A valóságban mi van az ismerősöddel, milyen a kapcsolatotok? A szereplők nemei érdekelnek és a tiéd! Korod?
2018. jún. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bizonyos tekintetben sokat segített nekem ez az ismerősöm, de nem ismerem régóta, és nem vagyunk közeli barátok.
2018. jún. 10. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!