Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt az eddigi leg....

Nektek mi volt az eddigi leg. Unalmasabb, izgalmasabb, szomorúbb, viccesebb, erotikusabb És furább álmotok?

Figyelt kérdés
A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel :)

2018. jún. 30. 00:10
 1/10 A kérdező kommentje:
A legijesztőbb ki maradt
2018. jún. 30. 00:15
 2/10 anonim válasza:
egyszer benne voltam a kkk ban csak mindenki fekete volt és akőpenyük is az volt és egy víz szerelötöl félt mindenki furcsa volt,mikor négy voltam azt álmodtam hogy egy hal rám ugrik és elkezdtem sírni akkor elég ijesztö volt
2018. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%

Unalmasabb: Szeletelek egy kenyeret. :D (ez egy visszatérő álom)

Izgalmasabb: Terroristák eljöttek abba a városba ahol lakom és telebombáztak mindent ezért menekülnöm kell.

Szomorúbb:Én és a barátnőm elhatároztuk, hogy öngyilkosok leszünk és mikor eljött az a nap én nem tettem meg viszont a barátnőm igen és ezért annyira bűntudatom volt, hogy kb. egy héttel később végeztem magammal. (Ezt az álmomat még nem dolgoztam fel teljesen, pedig nem ma történt.)

Viccesebb: Még mikor kisebb voltam azt álmodtam, hogy elloptam édesanyám kocsiját és összetörtem vezetés közben. (Most nem jut eszembe a legviccesebb de általában ezek szoktak azok lenni.)

Erotikusabb: Az hogy saját magammal szexelek :D

Ijesztőbb: Megpróbálnak elrabolni még gyerekként.


Az álmaimat röviden írtam le, De azért köszi ha végigolvastad :D

2018. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Legizgalmasabb, egyben legerotikusabb az volt mikor egy angyallal szeretkeztem.

Furcsa is volt egyben. Ijesztő álmom volt egy pár, pl. Sötét folyosókkal ami mögött óriáskígyók és más fenevadak várakoznak.

Meg egy másik ahol démonok fogságába kerültem pár barátommal.És a démonok királynője átalakította őket is démonivá.Aztán amikor rám került a sor, csődöt mondott. Nem hatott rám az ereje.Kinyirtam a királynőt és a barátaim visszaváltoztak.

2018. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legerotikusabb: egy karatés nő lealázott, majd utána igényelte, hogy kényeztessem a lábát. Azóta a valóságban is érdekelne a dolog.

Legizgalmasabb, -furább, -szomorúbb: megálmodtam, hogy a tisztelt kollégáim az előző munkahelyemen ki fognak b*i velem, ami meg is valósult.

2018. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Visszatérő álmom,hogy a török megszállás idején menekülök a törökök elöl. Ami megérintett álmom a héten,hogy a párom az exfeleségével a hátam megett összejár és a nő ikrekkel lett terhes,emberem meg azt hazudta,h orvosi úton akartak régen gyereket és a tudtán kívül csinálta meg a nő,az meg elismerte h lefeküdtek. Teljesen magányosan éreztem magam,meg tehetetlennek. Természeti katasztrófákkal is szoktam álmodni. Erotikus..hát 1x azt álmodtam,h férfi vagyok és egy nővel szexelek. Nagyon bizarr volt.😬 A főnökömmel is álmodtam már (nem az esetem de jól kijövünk amúgy).
2018. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legijesztőbb: egy ház udvarán voltam, amit erdő vett körül. Hirtelen elsötétedett minden, és egy démon kezdett közelíteni felém. Kinyújtotta a karját, ám mikor már egész közel volt hozzám, felébredtem. Ezután rögtön vissza is aludtam, és az álom folytatódott. Egy hang azt mondta: "már csak négy". A démon ismét közelített felém, én meg már tudtam, hogy ha túl közel kerül hozzám, fel kell ébrednem. Így is tettem, tényleg felébredtem, majd mikor visszaaludtam, megint folytatódott az álom. Itt már nem szólt a hang, mégis tudtam, hogy még háromszor fel kell ébrednem, hogy ne kapjon el a démon. És még háromszor fel is keltem, amikor közel járt hozzám. Ezután nem folytatódott az álom, és soha többé nem álmodtam ezt. Akkor elég creepy volt :o

Legfurább: Találtunk egy halott anyamacskát, akinek újszülött kölykei voltak. Az volt a fura az egészben, hogy valami miatt az anyacica cicije nem pusztult el, és így a kiscicák tudtak szopizni (ezt úgy kell elképzelni, hogy a cici meg egy kis szőr ott volt a kölyköknél, de egyébként maga az anyamacska teljes teteme nem szerepelt az álomban)


Régebben meg gyakran álmodtam zombialokalipszissel, de amikor a zombik el akartak kapni, akkor ha azt mondtam, hogy "felébredek" akkor felébredtem, viszont ha azt mondtam, hogy "kiszállok", akkor engem onnantól fogva békén hagytak.

2018. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Unalmas: Amikor egyszer sétálni indultam és csak egy füves réten mentem órákon át ahol semmi nem volt a füves talajon kívül.

Izgalmas: Volt olyan hogy a régi haverjaimmal rendőröset játszottunk amit még gyerekként álmodtam, és mindenféle rejtélyt kellett megoldani egy rablással kapcsolatban, és a rablásról sem tudtuk hogy embert vagy állatot vagy valami értéket loptak/raboltak el. Az álmom legvégén pedig kiderült hogy egy láthatatlan embert raboltak el, akit éppen egy hegyoldalon tartanak fogva egy csirkeketrecben.

Szomorúbb: Ez inkább egyben van egy izgalmassal is. A lényeg az hogy a legelső barátnőm barátnőivel elmentek bulizni, és az egyik haverom aki szerelmes volt belé, el akarta csábítani, rávenni arra hogy szakítson velem hogy összejöhessen vele.

Amikor én ezt megtudtam akkor nyomoztam a haver után hogy hol bujkálhat mert gyáva volt a szemem elé kerülni. Amikor felidegesített valami miatt akkor berágtam és fegyvereket szereztem be amivel szó szerint lezúztam az egész várost. Ennek a vége az volt hogy mindenki meghalt aki fontos volt nekem, a város meg romos hely lett mint egy bombázás után, és a szomszédos hegytetőn néztem végig ahogy elpusztult a város a barátaimmal, és szeretteimmel együtt, és a barátnőm meg holtan feküdt mellettem mert haragomban őt is megöltem. Aztán ebbe az volt a legfurább vagy nem is tudom hogy amikor elindultam új életet kezdeni akkor hirtelen egy szemetes konténer előtt találtam magam amibe belemásztam és azzal elrepültem valami szigetre ahol nem tudom mit csináltam már, és felébredtem.


Vicces álomra nem emlékszem, mondjuk egy olyan álmom volt amikor egy ollót feldobtam egy háztetőre és fel kellett mennem érte, de ez inkább az értelmetlen kategória.


Erotikus: Ebből több volt, de a legfrissebb amit 2 hete álmodtam az maradt meg bennem. Egyik munkatársnőmmel szexeltem akinek nagyon jó alakja van 50 évesen, de sajnos elég csúnyácska is arcra. Valamiért az álmomban szépnek láttam őt, mondjuk 30 évesen gyönyörű nő volt mert láttam róla fotókat, és vele szexeltem állandóan. Egyébként valami köze van a valósághoz mert az a nő picit rám volt kattanva mert eléggé fiatalos a viselkedése és bulizós típus, és szeret még pasizni is, úgy hogy a fia velem egy idős aki szintén velünk dolgozik.

2018. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Unalmas álmaim nem szoktak lenni.


Legizgalmasabb: tornádó volt és menekülni kellett (visszatérő álmom volt). Egyszer egy szemközti ház pincéjében tudtunk elbújni, amin volt egy kis ablak, azon keresztül láttuk, ahogy a vihar téglánként lebontja a házunkat, mint valami amerikai katasztrófa filmben.


Legszomorúbb: úton voltunk valahol, és anyukám is akart volna jönni velünk, próbált lépni, de már annyira beteg volt, hogy nem tudott jönni (ekkor már nem élt, meghalt súlyos betegségben).


Legviccesebb: valami meccsen voltunk, a barátaim szembe ültek de nagyon közel voltak. Valahogy olyan muris volt, ahogy ott ültek, mint valami két szerencsétlen dinnye, ott röhögtünk rajtuk. Tudom, nem hangzik viccesnek, de kuncorászva keltem fel álmomból.


Legerotikusabb: kizárólag délutáni szieszta alvásnál jelentkezett, és sokszor (és mindig egyedül voltam a lakásban!). Mintha valami rohadt erős entitás, akit sose láttam, csak fizikailag éreztem, próbált volna meg szeretkezni velem. Eleinte nagyon jó volt, de utána már bántott is, minta a hátamnál, a derekamnál be tudott volna nyúlni a gerincemhez, és összeszorította volna. De a szex része jó volt. Mint a normál szex, csak ezerszer erősebb.


Legfurcsább: hát az volt, jó sok, úgyhogy legyen a legutóbbi. Középkor volt, valami barlangrendszerben kellett mászkálnunk. Szobákat is találtunk, mindenféle színes, virágos textillel volt borítva minden. Kiderült, hogy törpök laknak ott. A történet folytatódott, de én már nem voltam benne. Két férfinak valami munkából adódóan szintén föld alatti helyekre kellett bebújniuk. Az egyik ilyen helyen a bejárat víz alatt volt, mintha mocsár lett volna, és ők be is másztak. A sekély vízben a bejárattól nem messze két csontváz feküdt, de a két férfi nem nagyon törődött vele, mintha ez akkoriban szokványos lett volna.

2018. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legijesztőbb: számítógépeztem otthon, csak a kislámpa égett. Hirtelen elment az áram, és ez az álmaimban mindig a szellemek jele. Nem láttam, csak éreztem, hogy jön valami nem egészen evilági és gonosz szándékú valami a folyosón át a szoba felé, de nem tudtam megfordulni (háttal ültem az ajtónak), aztán már csak azt éreztem, hogy a karmos ujjait a vállaimra csapja. Ekkor ébredtem fel.
2018. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!