Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam azt, hogy...

Miért álmodtam azt, hogy lánnyal csókolózok? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Akivel csókolóztam, az a csók után megkérdezte, hogy miért vagyok ennyire visszahúzódó. És, hogy ne legyek az. Ez jelent valamit?

Így másnap pint találkoztam egy fiúval, és megfogadtam a tanácsot..

De miért pont lánnyal csókolóztam? Ráadásul családtaggal. Elvégre nem vagyok sem leszbikus, sem biszex. Mégis akkor ez mit jelent? Ez a tanács így jöhet teljesen a lelkem mélyéről vagy mi volt?

Szépen kérem, hogy csak normális válaszadók írjanak. Köszönöm.



2018. júl. 16. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem jelent semmit. A lányok szépek, gondolom ezért.

Te is meg a tesód is jó nők vagytok.

2018. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Az almaidban csak te vagy ott valójaban. Szóval, ha tenyleg nincsenek leszbikus hajlamaid, akkor valójaban magadat batorítottad, hiszen azt érezhetted, hogy túl bátortalan vagy. Hogy aztan miert pont egy női csaladtag volt a "masik fél", azt a franc se tudja.
2018. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kevesbe kell batornak lenned mivel az sajat nemedhez kevesbe vagy batortalan, ugyszinte egy csaladtagodhoz is

tehat bensosegesebben ismered a sajat nemed es sajat rokonaid


Ahogy ismeroseid is

nem egy ismeretlennel tortenik meg elsonek

az ilyen emberek ritkabbak, bar van aki ezt az erzest szereti, de te nem ilyen vagy

2018. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. júl. 17. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

"Elvégre nem vagyok sem leszbikus, sem biszex"


De.

2018. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5: Marhaság. Ha almodban megölsz valakit, akkor sem vagy gyilkos, de meg csak azt sem jelenti, hogy a valóságban, a halálát kívánod.
2018. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!