Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fizikailag fájdalmasan hangos...

Fizikailag fájdalmasan hangos zajt lehet álmodni? Senki más nem halotta, csak én.

Figyelt kérdés

Nemrég egy kis fesztiválon voltam. Barátnőmmel aludtam egy sátorban, mikor az éjjel közepén egy őrületes hangos zajra riadtam fel. Annyira hangos volt, mintha egy bomba robbant volna a fülem mellett. Azonnal a fülembe dugtam az ujjam, annyira elviselhetetlen volt és közben iszonyatosan féltem. Erre persze felébredt a barátnőm, aki a robajt nem hallotta, csak arra kelt fel, hogy felriadok. Ezen kívül más sem hallotta a barátaim közül és a fesztiválon sem terjengett a pletyka.


Hogy tudtam fizikailag is hangos zajt hallani, ha nem is történt meg?


22/L



2018. júl. 22. 20:15
 1/5 anonim válasza:
én egyszer arra ébredtem hogy apám teljes erőből felpofoz:D nem pofozott fel természetesen,csak álmodtam. valszeg te is és én is félig ébren voltunk az álmunk közben,félig pedig aludtunk és valahogy összemosódott a kettő
2018. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Igen, de ez nem ezotéria.

Robbanó fej szindróma a neve, keress rá. Nekem is ez van (volt).

2018. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Álmodtad, semmi baj! Kicsit felkavart a fesztivál.
2018. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ez hihetetlen, de tényleg robbanó fej szindróma lehet, vagyis inkább csak egy egyszeri fesztiváli hajtás és stressz miatt kialakuló alkalom.

Köszönöm a válaszokat!

2018. júl. 23. 05:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm, aki elmesélte, hogy milyen érzés volt agyvérzést kapni. Bár ő ébren volt, nagyon hangos fájdalmas robbanásszerű zajról számolt be.


Valószínűleg nem agyvérzés vagy infarktus, mert már halott lennél, de nem árt, ha ismered, hogy lehet tesztelni 1-2 perc alatt az idegrendszert tök egyszerű módszerekkel. Sajnos nem tudom pontosan a lépéseit, de van közte a szem:a két szem külön viselkedik, a test tudat: csukott szemmel nem tudja megérinteni az orrát valaki egyik vagy másik kézzel és az egyensúly: csukott szemmel előre tartott kézzel eldől.

2018. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!