Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apám megerőszakol álmomban?

Apám megerőszakol álmomban?

Figyelt kérdés

Visszatérő álom. Az első pár elkalommal nem figyeltem rá, de mostmár kb. 1-1,5 hete mindig ezt álmodom. Tulajdonképpen rémálom és ébredés után is megmarad egyfajta feszült érzés. Apámmal egyébként nagyon jó szeretetteljes kapcsolatom van sosem csinálna ilyet, egyikőnk se vonzódik úgy a másikhoz, szóval egy átlag normál apa-lánya kapcsolat


------


A házimat csinálom a szobámba, anya meg bejön hogy elkérje a számológépet. Mondom neki hogy még a felénél tartok szóval használja a telefonját. Mondja hogy inkább elmegy mamához mert segít neki kitakarítani. Kérem hogy maradjon segíteni mert nehéz a matek, apa meg nem tudna segíteni mert nem volt valami jó belőle. De elmegy. Utána nem sokkal bejön apa és ok nélkül kiabál. Veszekedünk aminek az a vége hogy mondok neki valami nagyon bántót (nem emlékszem) és nagyon bedühödik és megerőszakol.



2018. aug. 14. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nem lehet azért álmodsz ilyet, mert olyan filmet néztél, vagy olyan weboldalakat olvastál, amik ilyen témákról szólnak.

Tapasztalataim szerint az álmoknak nincs közvetlen közük ahhoz hogy te az utóbbi időben mit láttál, de valami összefüggés mindig van.

Nem tudom hány éves vagy, ezért nem akarok belemenni a témába, de nem foglalkoztál az utóbbi időben férfi-nő kapcsolattal?

Arra pedig hogy kimenjen a fejedből ez a marhaság: mihelyst eszedbe jut, gondolj valami olyanra amit nagyon szeretsz csinálni.

2018. aug. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Az álom a vágyak világa. Tehát nem apáddal van a probléma, hanem veled. Tudat alatt vágyakozol a közösülésre - nem rokonnal-, és elfojtod. Így torz állapotban jelenik meg álmodban, egy olyan személlyel, aki jelen van az életteredben kiskorodtól fogva. "1-1,5 hete mindig ezt álmodom" - ez persze nem igaz, de a gyakorin így szoktak érdekes kérdést csiszolni. Biztos, hogy nem "mindig". Ha normális emberi kapcsolatokat alakítasz ki, el fog múlni ez a torz álom. Nem erőszak lesz, nem rokonnal, hanem egy szerelem boldog együttléte - az álomban is.
2018. aug. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és valóban ezt álmodom egy ideje. Csak ezt. Nem nézegetek a témában semmit, undorító szerintem ha valaki a saját apjával csinálja. Akkor se vágynék rá, ha nem az apám lene, csak mint férfi. Nem tartom különösebben vonzónak és nem is az ő korosztálya iránt érdeklődöm
2018. aug. 14. 08:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor álmodtam hogy mostohaapámmal szexelek,ehhez társult valami undorító érzés is utána,hogy mit tettem :) Igazából szexre vágytam éber állapotomban,valamiért ő jött a képbe,de ő csak helyettesített egy idegent.Átvitt értelemben nem akar valamit apád ráderőszakolni amit te nem akarsz az életben ?
2018. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs ilyesmi. Se nézeteltérés. Ha gond van akkor meg tudom vele beszélni. Nagyon rég volt mikor utoljára veszekedtünk. Jelenleg most nyugodt az életem, nem stresszelek minden rendben van. Ezért is nem értem
2018. aug. 14. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Vizsgáljuk egy kicsit más szemszögből a dolgokat.

Tudva levő információ, hogy az egyén álmában minden személy magát, az álmodót testesíti meg.

Na, most szerintem a nyáron nem igazán álmodik senki matek házifeladattal, hacsak meg nem bukott belőle, vagy nem tanul önszántából. Az első rész kulcsa a számológép lehet. Megkell tudni, miért kellett volna anyádnak a számológép. Feltudod idézni a feladatot, azok számát, vagy mi volt az a szám, amit beírtál utoljára a számológépbe, használtad egyáltalán?

Említetted, hogy megkérted, hogy maradjon segíteni, de ő nem maradt. Nincs valami gond kettőtök között? Nem kaptatok össze valamin? Esetleg nem volt mostanság valamilyen esemény, amikor kissé csalódtál benne?


De térjünk át a második részre.

Ok nélkül nem kiabál senki. Összeveszel vele a semmin? Ennek nincs értelme, valami van a háttérben. Arra kell rájönni, hogy mi az.

Ha jellemek szempontjából is megvizsgáljuk, akkor egy pár szóval (őszintén, átgondolva) jellemezned kellene az álomban szereplő személyeket. Ezek közé téged is értelek. Nem muszáj leírnod, mert nyilván nem publikos információk, de akkor neked kell összevetni őket a saját jellemeddel. Mivel minden személy te vagy, ezért önmagaddal vitáztál. A két jellem között, önmagadban valahol ellentmondás van. Ez nem külső, hanem belső dolog. Valamilyen érzés mindig felülkerekedik rajtad bizonyos helyzetekben, aminek soha nincs jó vége. Ilyenen is gondolkozz, legyen most egy nagy önkritikád a jellemeddel kapcsolatban, és gondold át az elmúlt napok eseményeit, mikor hogyan cselekedtél.

2018. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!