Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többen álmodtuk meg ugyanannak...

Többen álmodtuk meg ugyanannak az embernek a halálát?

Figyelt kérdés

Ráadásul kis időkülönbséggel. Köztük az is, aki meghalt álmainkban.


Ez most akkor mit jelenthet? Komoly válaszokat kérnék.



2018. aug. 31. 19:49
 1/6 anonim válasza:
Nem nagy segítség.. de ez valami jel. Nagyon figyeljetek arra a személyre ha nem akarjátok h meghaljon.. esetleg ugyan azt a történetet álmodtatok? Vagy valaki azt h a gyerek leesik a másik meg h a gyerek kórházba kerül remelem erted😅
2018. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ketten álmodták majdnem ugyanazt, a harmadik meg egy embertől hallotta, hogy az a személy meg fog halni. És az a fura, hogy ennyien, ugyanarról a személyről álmodtunk halállal kapcsolatban.
2018. aug. 31. 20:06
 3/6 leértékelt ***** válasza:
95%
Sokat alszotok.
2018. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kiskoromban nem mertem megpuszilni a déd nagymamámat(olyan ovis lehettem) Tudtam, hogy megfog halni, valahogyan ezt megéreztem, ráadásul ezt hangosan ki is mondtam. Egy hétre rá meghalt..
2018. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszú életű lesz az illető.
2018. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A halál az nem csak konkrétan a személy halálát jelentheti, főleg álomban, hanem valami nagy változást is jelezhet, ami valaminek az elmúlásával (képletesen "halálával") jár.

Persze jelenthet tényleges halált, ha ennek a valóságban van is realitása (pl. gyógyíthatatlan rákos).

2018. szept. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!