Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Alvásparalízisem volt?

Alvásparalízisem volt?

Figyelt kérdés

2018. okt. 3. 18:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap elaludtam de mégis érzékeltem a környezetemet. Miközben ez volt nem tudtam mozdulni se megszólalni és hiába próbáltam felkelni, nem ment (álmodtam is ez közben). Aztán valahogy felkeltem és mivel fáradt voltam, vissza is estem az ágyba. Mi történhetett ?
2018. okt. 3. 18:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mikor sokat idegeskedtem nálam is egyfolytában jelentkezett. Nálam úgy kezdődik hogy kiráz a hideg sokszor egymás után de valahogy másképp mint általában onnan tudom már mi fog következni.Az ujjaim mozgatom hogy hátha nem jön elő párszor segített ez,ha későn ébredek fel rá akkor gondolatban mondom magamnak h mindjárt vége . Nekem ez segít hátha neked is fog.
2018. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Álmodtál
2018. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem társult egy erős van itt valaki érzéssel. Próbáltam relax zenére aludni..illóolajokkal párologtatni. Hát volt mikor segített volt h nem
2018. okt. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia, bizony az volt. Nekem évekig majdnem minden nap előjött, már féltem elaludni...
2018. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Előző vagyok: nekem erős félelem érzet, hallucinációk társultak hozzà.

Párom lebegő érzésről szàmolt be.

2018. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de nagyon régen. Egyedül aludtam egy szobában. Kinyítottam a szememet és tudatosult bennem hogy ébren vagyok és közben rázkódást éreztem. Éreztem hogy valakinek a keze a hátamon van és ráz ide oda pár másodpercig. Utána abbamaradt de továbbra sem tudam mozogni még megszólalni se. Hallottam hogy többen mászkálnak a szobában. Nem léptek hanem csoszogó hangok voltak a szőnyegen. Kérdezni akartam hogy ki az de nem tudtam csak nyöszörögni. Ugyanakkor talán fél perc múlva magas hangszínű madárcsicsergés szerű hangok voltak. Két különböző hang. Mint amikor két madár "beszélget". Utána egy gyenge villanást láttam és már meg tudtam mozdulni. Akkor aznap már vissza sem aludtam úgyhogy biztos hogy nem álmodtam. Csak ültem és gondolkoztam hogy ez mi volt. Én ezért nem vagyok abban biztos hogy az ilyesmi csak sima alvásparalízis.
2018. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszomhoz: hason aludtam és a fal felé fordulva mert úgy szoktam. Úgyhogy ha volt(ak) is a szobában valami vagy valamik akkor nem lett volna alkalmam látni.
2018. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez bizony az volt.mar.tobbszor megtapasztaltam.ritka xar erzes.
2018. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!