Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit?

Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy: Egy szobában voltam egy ismeretlen lánnyal és felém közeledett. Én automatikusan hátrahúzódtam, de a falnak ütköztem. A lány a falnak nyomott és megcsókolt. Utánna elkezdte lehámozni rólam a ruhát, de a melltartómnál megállt és ledöntött egy ágyra (ami nem tudom hogy került oda) és megint megcsókolt. A mellemen végigsimított, az érintésétől megborzongtam. A ruháimat próbálta levenni rólam, de én igyekeztem ellenállni. Ekkor olyan perverzen elmosolyodott és tovább próbálkozott, sikeresen. Utánna a meztelen testemen végigsimított és otthagyott. (Ha nem jöttetek volna rá, akkor mondom, hogy lány vagyok, bár szerintem a melltartó egyértelművé tette...)

És én közben olyan hangokat adtam ki, hogy: ehhhe

Mit gondoltok?



2018. okt. 10. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisérteni próbálsz valakit, ennyit jelent. Csak nem jön össze neked:D
2018. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Uhhh...
2018. okt. 10. 20:47
 3/6 Bánki Tomi ***** válasza:

Szia Kérdező!


Ez az álom egy olyan vágyra hívja fel a figyelmed, amit ébren tudatosan elnyomsz, mert azt tanultad, hogy fújj ezt nem szabad, de egy vágy mélyen legbelül ott motoszkáll benned. Gondolkoznod kellene az ilyen vágyakon és döntéseket hozni. Az is lehet hogy volt valamelyik lányal olyan szituáció mostanában, ami ilyen vágyakat bresztett benned, de azonnal elnyomtad a vágyat tudatossan, de az elnyomás, szőnyeg alá seprés nem oldja meg a problémákat.

Ha jól sejtem 14-17 éves lehetsz.

2018. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi bajom a leszbikusokkal, de én nem hinném, hogy az lennék. És igen a koromat eltaláltad...
2018. okt. 11. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Ez csak egy álom. Sok hülyeséget álmodtam már én is.
2018. nov. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Am asszem tudom mit jelentett. Nemrég rájöttem, hogy biszexuális vagyok...
2018. dec. 2. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!