Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Lehet egy...

Mit jelenthet? Lehet egy ragadvány emlék az előző életemből?

Figyelt kérdés

Szóval van egy álmom ami nagyon sokszor visszatér es nem tudom hova rakni.

Szóval az egész úgy kezdődik hogy egy nagy birtokon vagyok magam mögött éppen csak bezarom a vaskaput. És elindulok a hatalmas fehér épület felé. A táj amúgy furcsa. A fákon nem nő meg levél vagy nem rugyeznek de a ház előtt már virágoznak a fehér tulipánok - vagy hát olyasmik. Oda sétálok a fekete ajtóhoz és bekopogok a házba mivel a két kopogasra nem reagál senki így belépek a házba csak hogy mindenhol fehér lepedokkel letakart festményeket és bútorokat lassak. Mintha az a valaki aki itt lakik szeretne mindent hátrahagyva elköltözni abból a házból - ami amúgy nagyon ismerős nekem. Hirtelen az emeletrol meghallok egy zokogásra emlékeztető hangot így gyorsan felcaplatok a lépcsőn hogy megnézzem ki az. A színes ablak előtt egy nő áll gyász ruhában és halkan zokog. Amikor észreveszi hogy ott vagyok mergesen néz rám. Mintha minden az én hibám lenne. Az arca ismerős olyan mint a dédimé csak sokkal fiatalabb kiadásban. Minden esetre mikor odaérek hozzá és látom az elfolyt sminket az arcán mindig megismerem. És aztán ezt mondja: Tudom hogy ki vagy!

Na már most ha ez még nem lenne elég para csak azután tudok felébredni az álomból miután igazából már nem látok semmit csak hangokat hallok mindenhonnan körülöttem.

Mit jelent ez az álom lehet valami értelme?



2018. dec. 11. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Hasonló álmaim nekem is szoktak lenni, de gőzöm sincs, hogy mit jelentenek, ezért most kommentelek, mert érdekel a téma, s hogy később visszataláljak.
2018. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komoly döntés előtt állsz és szembe kell(ene) nézni magaddal meg az életeddel. Ez nem csak a rossz dolgokat jelenti,hanem a jót is. ( fekete= rossz dolgok,fehér= jó dolgok)
2018. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!