Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Egyszer kiskoromban Istennel álmodtam. Azt álmodtam hogy az osztályommal voltam egy mezőn. A mezőn volt egy barlang, mellette erdő az erdő mellett pedig temető. Az osztály két csoportra oszlott, fiúkra és lányokra. A fiúk az erdőbe a lányok a temetőbe mentek. Mi lányok az egyik kedvenc tanárommal mentünk. A temetőben láttunk egy vaddisznó és farkas szerű lényt ezért elfutottunk vissza a mezőre.Mikor odaértünk azt láttuk hogy a fiúk egy koporsót tartanak a vállukon. Az egyiküket megölte egy vadkan az erdőben. Az elhunytat a barlangban temettük el. Miután eltemettük mindenki a réten szomorkodott. Ekkor megjelent Isten. Fehér ruhája volt, egy bot volt a kezében és fehér fény vette körül. Nagyon magas volt. Úgy kb 20-30 méter. Az arcát nem láttam. Semmilyen mozdulatot nem tett de az egyik pillanatban a halott kijött a barlangból. Ekkor hirtelen eltűnt Isten.Mindenki örült és boldogan játszottunk a réten.

Hozzá kell tennem hogy vallásos vagyok (katolikus) és olyan iskolába is jártam. Ez azért lehet vagy más miatt? És szerintetek mit jelent?


2018. dec. 30. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Az álmok nem jelentenek semmit. A te gondolataid.
2018. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 grafno ***** válasza:
Azt jelenti, hogy az álmodban valószínűleg élve temettetek el a gyereket és a feherruhas arcátlan idegen kiszabaditta a fulladás elől a gyereket és az élet megy tovább.
2018. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!