Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban rettegtem hogy nem...

Álmomban rettegtem hogy nem ébredek fel, és nem tudtam ki nyitni a szemem. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy nagyon ébredtem fel hajnalban. És mikor ki mentem nem tudtam lámpát kapcsolni. Egyszerűen működés képtelen volt minden. (Nem az első eset álmomban, de akkor rendszerint egy démon akart megölni) Ki mentem a fürdőbe, ahol félhomály volt,odébb löktem a mosógépet (ami a fél fürdőt elfoglalta), kezet mostam, majd a tükörben láttam magamat. (Ami amúgy túl magasan van hogy fel érjen..) El indultam vissza a szobába, aztán hallottam hogy mamám szól, nála fény volt a szobában. Beszélgettünk, megkérdezte hogy a párom akkor mit is akar ma, mert azt hitte virágot akár küldeni ma. Mondtam neki hogy nem, ma jön látogatni. Aztán mondta hogy a papám után neki is volt egy nagy szerelme Budapesten, csak hogy őt már valamelyik nagymamám vagy az anyám elintézte... Azzal vissza jöttem a szobába, be csuktam az ajtót. És le feküdtem. Viszont meg akartam kérdezni tőle miből gondolja, de nem tudtam ki nyitni a szemem. Sötét volt minden, csak egy nagyon vékony csíkot láttam a világból. A lámpák még mindig nem voltak jók.. Bárhova mentem, nem láttam.. Próbáltam bele boxolni a falba, hogy lássam álom e, de mikor nem érzetem, ismét az ágyból keltem, látni nem láttam,szóval újra. Feszítettem a szemem a kezemmel hogy lássak, nyálaztam mintha csak össze ragadt volna. És valahányszor újra próbáltam bele vágni a falba, egyre jobban elhittem hogy fáj. Közben azon gondolkodtam végig, hogy mi az, amit nem láthatok, és hogy egyedül vagyok e egyáltalán a szobában. Vége.


S most, mikor már valóban fel ébredtem, szintén nehezen nyíltak a szemeim, mert másfél órát sikerült aludnom... Nagyon féltem hogy megint ebbe a spirálba kerülök... Az a tény se győzött meg teljesen hogy ezúttal fel tudtam kapcsolni a villanyt. Pár perc kellett hogy felfogjam csak álom.


Muszáj volt ki írnom hogy tudjam tényleg ébren vagyok... Tudja valaki mit jelenthet? Van jelentése egyáltalán? Vagy csak sziplán most ezt dobta a gép?

Köszi a válaszokat!



2019. febr. 9. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Alszol. Most is. Majd felébredsz, és akkor a neten rákreshetsz az alvásparalízisre.
2019. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alvásparalízis. Ahogy az egyes írja.

Rossz, de ne félj tőle.

2019. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!