Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mit jelent ez az alom? (Tobbi lent)

Mar utanna neztem de minden oldal mas megfejtest ad le.

Az alom a kovetkezo...

Egy nagyon jo baratnom nem olyan reg koltozott el egy uj hazba. Kb fel eve.

Almomban abban a hazban voltunk ahova koltoztek de le volt rombolodva es a falrol csuszott le a vakolat kivulrol belul pedig a butorok ossze voltak torve es nem volt mennyezet csak nehany helyen. Ha jol emlekszem valamitol feltunk. De mar nem emlekszem erre teljesen hogy mitol.

Mi csak jarkaltunk osze vissza a hazba hogy milyen kar erte mert hogy milyen szep haz volt...

Valaki megfejtene ezt nekem?? En nem tudok rajta el igazodni.

Egy oldal azt irja hogy a haz az almodo jelen lelki allapota es hogy veszelyt jelez ha nincs teto meg ilyenek...

De en a baratnom hazarol almodtam, akkor ez az alom rolla szol??

Valaszaitokat varom! Koszonom elore is...

Keress kérdéseket hasonló témákban: álomfejtés, ház

febr. 10. 08:47  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem irni hogy a hazat nem le romboltak hanem szet esett mert gyenge volt a szerkezete. Legalabbis almomban azt hittuk.

# 1/3Időpont febr. 10. 08:50 Privát üzenet
A ház a barátnőd veled kapcsolatos lelki viszonyát jelképezi. Tehát az jelenti hogy nem számíthatsz a barátnődre, mert nincs rád ideje, túl messze laknak stb. Belül pedig, hogy az életét már nem osztja meg veled(bútorok összetörve). Nem számíthatsz rá a bajban(nem volt mennyezet). Féltek, hogy véget ér a viszonyotok. Pedig valaha milyen jó viszonyban voltatok(milyen szép ház volt).

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 10. 09:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod ! Nagyon hasznos volt!!!!

# 3/3Időpont febr. 10. 10:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehetséges, hogy olyanról álmodjak, amiről akarok?
Mit jelent ez az alom? Tobbi lent
Szuletett egy alom cica tobb mint 1honaposak es az egyik nagyon nagyon pici es nem eszik macska eledelt csak az anyukajatol kapott tejet issza. A tobbi mar rendes kajat eszik!...
Mit jelent ez az álom? :o (tobbi lent)
Mit jelent ez az álom? Tobbi lent.
Alom? ( tobbi lent)

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!