Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Mi okozza azt, hogy az álomban nincs semmilyen hang?

Keress kérdéseket hasonló témában: álom

márc. 14. 22:19  Privát üzenet  

A válaszok

Neked nincs, másnak van.

Amúgy egy éjjel akár ötször álmodhatsz, és a többi álmodban lehet neked is.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 14. 22:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy azt álmodom semmilyen hang nem volt senkinek és semminek.

# 2/4Időpont márc. 14. 22:22 Privát üzenet

Én meg már sokszor álmodtam olyat, ahol vagy én beszéltem, vagy hozzám beszéltek.

Volt olyan, hogy a családom is szólt, hogy beszéltem álmomban.

Mást is hallottam már beszélni, és utána elmesélte, hogy tényleg ezt álmodta.

TE vagy egyedi ezzel, ha nálad soha nincs.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 14. 22:31 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Nem mindenkinek van.

Lehet,hogy csak az agy kapacitàsod màr nem bírja el azt,hogy az àmodba legyen hang.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 15. 15:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2018. 05.15-én frissített a W10 ami egy fél óráig tartott. A művelet befejezése után a gépen semmilyen hang nem működik. Mit tehetek?
Nincs hang a laptopon semmilyen hang sincs ha rá kötöm a hangszórót akkor se szol mit tegyek ilyenkor?
Hogy van nekem egy winnpap7 tabletem és a faceboook messengeren nincs hang ha irnak vagy én irok és nem ad ki semmilyen hangot pedig be van állítva ez miért van?
A laptopomba ha bedugom a fülhallgatóm, akkor nem hallanak engem se skypeon, se semmilyen hasonló kommunikáció során. Mi lehet a baj?
Sony xpéria z3 comact telefon legutóbbi frissítése óta nem ad semmilyen hangjelzést SMS érkezésekor. Mit tegyek?
Filmnézés közben elment a hang és semmilyen más hangot nem játszik le. Mi lehet a baj?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!