Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak rémálmaim? A...

Miért vannak rémálmaim? A stressztol? Van jelentese? Ha igen, mi? Mi mástól lehetnek ilyen álmaim? Nem szoktam almodni olyan gyakran.

Figyelt kérdés
Az egesz ugy kezdodott hogy egy folyosora besetalt egy "ismerosom" csak az alomban ismertem es ott allt egy lany, aztan ahogy meglattuk kirohantunk, de aki elol volt az elott becsapta a csaj az ajtot (asszem meg volt szállva).. es az uvegajton neztuk ahogy megoli, nem tudtuk megmenteni mert feltunk a lanytol.Olyan az egesz alom mimt egy horrorfilm. Aztan jott a kovetkezo ember, nem tudtuk mi alapjan valasztja ki hogy ki a kovetkezo, ot is uldozte megtalalta es megolte. Aztan ulunk kint a hóban dumalgatunk, megcsorren a telefonom 1x. A tobbiekre nezek olyan "ez ő?" Szemekkel. "Áhh biztos nem, minden normalis embernek megcsorrenhet a telefonja barmikor. Erre 1 csorges utan (nem vettem fel a telót) mondja azon a kicsit rekedt hangon "jól hitted, te vagy a következő" erre hívott videochatan kozulunk 2 embert is, hogy lassa ott vagyok e, de eltoltam a kezuket hogy ne latszodhassak. Aztan nem tudom mi volt de felriadtam az ejszaka kozepen. Nagyon regota nem neztem horrorfilmet.

2019. márc. 28. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajna nem tudom elképzelni az álmodat, mert nagyon kusza.

Milyen épületben voltatok? Kívül milyen táj van utca, kert, udvar. Rajtad és az ismerősön kívül hány ember van az épületben. Sorban állnak "aki elől volt"? Ki volt megszállva? stb.

2019. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Setaltunk be egy sotetebb folyosora, a srac setalt elol, en pedig mogotte. Egyesevel alltunk sorba korulbelul. Es hirtelen meglattuk a folyoson a lanyt, sikitva visszafutottunk oda amerrol jottunk, de a srac elott becsapta az ajtot es megolte
2019. ápr. 1. 23:39
 3/7 A kérdező kommentje:
A megszallt egy lany. Nem tudom ki az. Egy atlagos epulet, van amikor az epulet ablakabol kinezett az a lany mi meg a kertben voltunk. Nem sokra emlekszem.
2019. ápr. 1. 23:40
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb 6an voltunk senkit nem ismertem, de az almomban igen.


Egyebkent volt egy masik almom is valamelyik nap, kannibalok elol menekultem, egy erdobol kiszaladtam az autopalyara, pont rendorok voltak ott, segitseget kertem, aztan a rendorokkel gyalog elindultam valamerre, azt mondtak tudjak hogy vannak ezek a kannibalok stb. Majd elvittek egy hazhoz, ahol kiderult hogy csak alcaztak magukat, es ok azok, futottam el a haztol, majd megint a hazban talaltam magam. Befolyasoltak a gondolataimat, emeletes haz volt, szaladtam le a lepcson, ki az ajton es aztan visszakerultem a hazba. Majd nagy nehezen el tudtam menekulni de erre nem emlekszem mar. Voltak mindenfele almaim. Nem tudom mitol vannak ezek a remalmok de kezd megijeszteni

2019. ápr. 1. 23:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Segítő szándék van benned(sráccal). De bizonytalan vagy(sötét) a lányokkal való ismerkedés terén(folyosón lány). Tudod hogy nem te vagy az egyetlen(sorban állni) a lány életében(épület). De szeretettel, gondoskodóan közeledsz a lányokhoz(6-an voltunk). Mégis az egész kellemetlen(lány meg volt szállva). A lányok vagy visszautasítóak(becsapta az ajtót), vagy tönkre teszik az ember életét(megölte). Ezért félsz a lányokkal való kapcsolattól(kirohantunk). A lányok érdeklődőek(ablakból néz), te meg magányos vagy(kert hó). És inkább magaddal foglalkozol, vagy srácokkal(ülünk, dumálgatunk). Majd kezdődik a tolakodás a lánytól(megcsörren a telefon), elkezdődik a pletyka rólad, elkezd fúrni, hogy nem vagy normális(hívott 2 embert is).
2019. ápr. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudat alatt(erdő) félsz(menekültem), hogy ki akarnak használni(kannibálok elől). Ezért öntudatos életre törekszel(autópálya) és ha kell hívod a rendőröket(segítséget kértem). Persze ilyenkor tagadnak(csak álcázták magukat). Ezért félsz(futottam el a háztól), mert tehetetlennek érzed magad(megint a háznál találtam magam). És kiszolgáltatottnak(befolyásolták a gondolataimat). Ezért menekülésképpen nem foglalkozol velük(szaladtam le a lépcsőn). Bízva, hogy egyszer megunják(visszakerültem, de siker).
2019. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te nagyon szuper ember vagy :) pontosan leirtad azt ami az eletemben van. Pontosan azt irtad le szórol szóra. Sracokkal baratkozom inkabb de ez zavarja a parom, a lanyokkal nem megy a baratkozas folyton konkurencia, feltekenyseg felek a kibeszelestol stb. A parom pedig csak ezt hajtja hogy baratnot keressek ne fiu baratokat. A masik is teljesen igaz amit irtal, nagyon koszonom neked :)
2019. ápr. 2. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!