Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha apám meghalt az...

Mit jelent ha apám meghalt az álmomban, ráadásul így?

Figyelt kérdés
Én iskolában volt,ahogy mindennap(bár ez elég fura,már így is,mivel az iskoláb felső része olyan volt ,mint a szomszédunk háza..?),amikor apa megáltt az iskola elött egy kocsival.Nem a mi kocsink volt,eléggé rozoga jármű volt,itt-ott leszakadt alkatrészekkel.(A válóéletben jómódú család vagyunk,elég jó autóink vannak...de félreértés ne essék,nem azért írtam ki a kérdést,hogy dicsekedjek.)Amikor apám kiszállt az autóból,részeg volt,a felsője foltos,a ruhája olyan volt,amit még életemben nem láttam.Azt mondta nekem,hogy menjek fel a dolgaimért,elöbb kell hazamennem,hogy odaérjünk a koncertemre.(Ez nem is volt annyira fura,mivel évek óta járok zenét és táncot tanulni.)Volt azzal is valami,hogy azért ivott annyit,mert valami képet facebookon rekordszámúan lájkoltak.Ezt a hírekbe hallottam.Ez a kép a szomszédomé volt,aki töltött abonettet gyártott.(Oke ez fura,mert a valoságban a szállodaiparban tevékenykedik.)Elindultunk a koncertre,de apám az úton annyira részeg volt ,hogy félreálltunk,itt talàlkoztam egy cicával és a barátaimmal.A cica folyton harapdált.Ezt a részét végképp nem értettem a dolognak.Felhívtam a szomszédomat(a másikat),hogy nem tud-e értünk jönni.Kérdezte,hol vagyunk,én pedig válaszoltam,de mégis végül egy barátom vitt minket haza.Az álom úgy ért véget,hogy én a barátnőmmel abonettet eszünk a teraszon,ezután pedig este van,valami ünnep és emlékezünk egy gyertyával apámra,aki elhunyt.Esett a hó.

2019. ápr. 21. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
semmit
2019. ápr. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorold a helyesírást, nem fog megártani. Meg olvass sokat, hogy rendes gondolataid is legyenek...
2019. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Semmit nem jelent.

A helyesírás gyakorlását szintén javaslom, tragikus a mostani szinted.

2019. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2019. ápr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem tudom miért kell belekötni a helyesírásba. Ez a szint itt gyakorin már kiemelkedő, sőt kortársak között is. (Én is 14 vagyok) Inkább kicsit talán a fogalmazás, de az sem olyan vészes szerintem.

Nem tudom mit jelenthet, de esetleg valami félelmedet (talán apukádat láttad egyszer részegen). És lehet túl sok abonettet eszel. Én is szoktam azt álmodni, hogy menekülünk és a kishúgomat próbáltam menteni, stb. Lehet csak szimplán félted édesapádat és ez az álmodban jelent meg.

2019. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Jessszusom. Miért kell minden álomba beleképzelni valamit????
2019. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

"Nem tudom mit jelenthet, de esetleg valami félelmedet (talán apukádat láttad egyszer részegen)."


Vagyis fingod sincs, csak tippeltél egyet. Olyat mindenki tud.

2019. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenteni semmit nem jelent, ha azt kérdezed, hogy miért álmodtam ezt, arra könnyebb válaszolni, biztos valami gond van apukáddal való kapcsolatodban, vagy anyukád és apukád között, valami ilyesmi lehet.
2019. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál.
2019. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!