Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik férfi ismerősöm visszatérő alak az álmaimban?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy az elmúlt 1-2 évben van, hogy néha megjelenik az egyik férfi ismerősöm az álmaimban, változó helyzetekben. Van, hogy a páromként és van, amikor "gonosz" emberként. Legutóbb azt álmodtam vele ezen a héten, hogy csókolóztunk.

Mitől lehet, hogy mindig megjelenik az álmaimban, úgy pár havonta? Nem érzek iránta semmit, körülbelül 6 éve nem is láttam már őt, nem is gondolok rá, fogalmam sincs mi van vele. Mégis, valahogy kísérti az álmaimat.. és nem értem miért.



2019. máj. 11. 10:31
 1/1 niga78 válasza:
Valószínű, h egy olyan tulajdonságot szimbolizál számodra, amivel foglalkoznod kellene, mert még ha ellenszenves is, valamilyen értelemben kapcsolódik hozzád, hozzád tartozik, benned is megvan, téged is érint. (ld árnyék, animus, anima fogalmát - jungi értelemben) ennek az elfogadásával, integrálásával lenne dolga a pszichédnek.
2019. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!