Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban bagolysas szerű...

Álmomban bagolysas szerű állatot kergettem . Valaki meg tudja fejteni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy a szobámban vagyok és aprónak érzem magam. Majd egyszer csak felbukkant egy madár ami bagoly és sas keveréke volt kék árnyalatú tollakkal. A szobám sarkaiban ült le és engem nézett mikor próbáltam kihesegetni. Majd egyszer csak leszállt mellém és rám sem hederített. Próbáltam zavarni őt egy ronggyal mint egy legyet, de nem tudtam mert elment a hangom és nem jött ki levegő a számon sem venni nem tudtam. Ordítottam, de csak Én hallottam. Aztán mikor látta,hogy integetek neki a ronggyal akkor függönyöstől kirepült az ablakon.. Na ez mit jelent??? :D

2019. jún. 2. 15:00
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg neked valami madárgondjaid lehetnek.Milyen kapcsolatokat ápolsz a madarakkal?Félsz tőlük?Utálod őket?
2019. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szöcskehernyót, de annak sem volt értelme.
2019. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem félek tőlük. De álmomban féltem.
2019. jún. 3. 05:33
 4/4 anonim ***** válasza:

A mesékben és mítoszokban a sas és bagoly milyen állat? Valami ilyesmit akar a tudalattid mondani neked csak nem akarod látni, mivel elkergeted.


Ilyesmi jutt eszembe: levegő tehát szellemi dologra utal, bölcsesség, bátorság, ragadozó, erő, éjszaka(a bagoly éjjeli állat).

2019. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!