Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az miért lehet, hogy ugyanazt...

Xname kérdése:

Az miért lehet, hogy ugyanazt álmodom?

Figyelt kérdés
Már több mint két hónapja részletre pontosra ugyanazt álmodom és nem tudom miért.

2019. jún. 23. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az jó unalmas lehet.
2019. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mert lehet még mindig álmodsz. Ha Dicaprio-val összefutsz, aggódnék a helyedben.
2019. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmesélnéd, mit álmodsz ugyanazt pontosan? Hátha tudok segíteni.
2019. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert fontos +jelenleg aktuális üzenetet hordoz a számodra. Tehát nem az a lényeg, hogy mindig ugyanazt álmodod, hanem, hogy mi az az ugyanaz. Ilyenkor azt hallottam, hogy a felsőbb énünk akar üzenni nekünk.
2019. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy szűk résben, hason kúszom előre, és egyszer csak beragadok. Pánikba esem, de valamiért elkezd kiemelkedni a testem. A csillagos ég alatt ég alatt állok, miután kijutottam. Folyamatosan mosolygok még akkor is amikor változik a kép és végignézem a saját temetésem. Még a szüleim gyötrődő arcára emlékszem, és általában utána ébredek fel.
2019. júl. 15. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez az álom a felnőtté válásról szól. A szűk, sötét hely, mintha szülőcsatornából másznál ki, jelzi azt, hogy volt idő, hogy mások (szüleid, tanáraid) mondják meg, mit csinálj, és igazából magad se tudod, mit kezdj magaddal: igaz, jól haladtál (jól tanultál, jll. teljesítettél), de nem láttad értelmét. Hogy változik a kép, és a csillagok alatt mosolyogsz, jelzi helyzeted megváltozását: ráébredsz képességeidre, értékeidre, és a csillagok egy-egy lehetőséget jeleznek az életedben (munka, párkapcsolat, stb) Hogy meghalsz, ez nem jelenti azt hogy ténylegesen meghalsz, csak régi énedet temeted el, de az új, független éned aggódást vált ki szüleidben. Nem szentírás, amit írok, de ez az én olvasatom.
2019. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!