Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban a levél,...

Mit jelent álomban a levél, és a feladó halála?

Figyelt kérdés

Egy régóta húzódó konfliktusom van az illetővel,akiről álmodtam. Kellemetlenül váltak el útjaink és sosem engedte, hogy beszéljünk róla.

Álmomban átadott egy levelet(amit utána kibontottam és közös emlékekről írt) hozzá elmondta hogy sajnálja, mert jó volt a kapcsolatunk számára is.

A következő képen már a temetését szervezték, mert "aznap" este meghalt.

Milyen üzenetet hordoz számomra ez az álom?



2019. júl. 2. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Amilyet adsz neki. Én nem adok semmilyen értelmet egyetlen álomnak se, így számomra semmilyen üzenetet nem hordoz egy álom se.
2019. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez is egy opció, általában ezt a gondolatot tartom helyesnek, viszont azért írtam ide a kérdésem, mert szükségesnek tartottam hogy egy hozzáértőtől, vagy legalább a témával foglalkozótól kapjak egy kis iránymutatást.
2019. júl. 3. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem létezik hozzáértő. Mindenki a saját életének hozzáértője.
2019. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!