Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit hogy sokat...

Jelenthet valamit hogy sokat gondolok a bojlerekre?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam éjjel hogy beléptem egy helyiségbe ahol mindenféle bojler volt (kicsi, nagy, hatalmasnagy) és szépen üzemeltek. Pont azután álmodtam ezt hogy tönkrement a bojlerünk, más is járt már így? Szerelő holnap jön, elmondjam neki?

N



2019. júl. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Az lett volna érdekesebb, ha megálmodod előre, de így nincs benne semmi különös.

Tegnap fékbetéteket cseréltem az autómban, utána fékpróba, aztán még álmomban is tapostam a féket, ez ilyen dolog.

2019. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokat gondoltál rá napközben, velem is megesett már hasonló. Nincs semmi baj veled :)
2019. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bojler = viz + meleg, szóval nagyon vágysz már valami vizparti nyaralásra.
2019. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli válasza:
Teljesen természetes, van aki a kazánokra gondol sokat!
2019. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy ausztrál vígjáték:

[link]

Nagyon beteg sorozat egyébként, volt benne egy figura, aki a családi vállalkozás pénztárgépébe volt szerelmes.

Akkor bukott le a bűnös vonzalmával, amikor megdugta a pénztárgépet és a felesége rajtakapta.

2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ezotéria.
2019. júl. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!