Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha azt álmodtam...

Mit jelent az ha azt álmodtam hogy bugyiba mászkálok az utcán?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy suliba voltam és mikor mentem haza a szekrényeknél levetettem a nadrágomat és betettem a szekrényembe, és így mentem a buszmegállóba. Majd ott mindenki nézett engem és visszamentem az egyik barátommal a suliba hogy felvegyem a nadrágomat. Útközben szembe jött velem a fiú aki bejött nekem és nagyon kínosan éreztem magam. Aztán a suliba nem tálaltam meg a nadrágomat ezért egy béna rövidnadrágot kellett felvennem.
2019. júl. 14. 09:27
 1/3 anonim válasza:

Lehet valami elfojtott, belső dolog.

Talán azt akarod, hogy valaki jobban megismerjen téged

2019. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott lenni hasonló, meg olyan is, hogy csak egy törölköző van körémcsavarva, és úgy mászkálok az utcán, nagyon kellemetlen.

Nyilván téged nem ismerlek, de nálam szerintem azért vannak jelen ezek az álmok, mert túlságosan is sokat foglalkozom azzal, hogy vajon mit gondolnak rólam mások, nem gondolnak-e rólam rosszat, és ezek az álmok ezzel a félelemmel szembesítenek.

2019. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iskolán kívül leveted magadról a szégyenlősséget(nadrágomat). Sokat beszélsz a szexualitásodról(bugyiban mászkálok). Ezért sokan távolságtartóak veled(mindenki nézett). Az egyik barátod jelezte, hogy fogd vissza magad, viselkedj úgy mint az iskolában(visszamentem..nadrágomat). Ezt megtudta a fiú(szembe jött), aki bejött nekem, ami kínos neked. Ezt nem lehet visszacsinálni(nem találtam). Most próbálsz a nyitottság és az iskolai szerep között egy középutat választani(rövidnadrág), ami nem illik hozzád, nem lehetsz önmagad(béna).


Saját vélemény: Akinek nem tetszik, amilyen vagy jobb is ha eltávolodik tőled. Ha rájuk hallgatsz csak bolondot csinálnak belőled. El kell fogadni, hogy akár milyen vagy, mindenkinek nem lehet megfelelni. Légy önmagad!

2019. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!