Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért maradnak itt a szellemek?

Miért maradnak itt a szellemek?

Figyelt kérdés

A nagymamám házában az előző lakó felakasztotta magát

Van ott paranormális jelenség rendesen. A mesélték hogy egyszer este kopogtak be az ajtó ami elég érdekes mert van nagy kerítés a ház körül és be van zárve a kapu. A nagypapám még fent volt és hallotta a kopogást nem látott senkit az ajtó előtt és ezt a nagymamám is hallotta.

Olyan volt többször is hogy a folyoson megyek és hídeg megy el mellettem és a padlás ajtaja koppant egyszer meg a tv de az más sokszor


2010. júl. 11. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%
szellemek nem léteznek.
2010. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
léteznek szellemek sok bízonyiték van rá
2010. júl. 11. 21:25
 3/15 anonim ***** válasza:

Beképzelitek magatoknak a szellemeket,pedig a zajoknak természetes okai vannak. Nekem is kopogott már be valami az ajót. Reggel jöttem rá,hogy a fáról csapódott oda egy dió. A hidegérzet lehet huzattól is.

A TV-m pedig minden kikapcsolás után sokszor koppan,zörög. Pedig nálam nincsenek szellemek.

2010. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az ajtónál nem volt semmi
2010. júl. 11. 21:28
 5/15 A kérdező kommentje:
az becsukott ajtó is kinyitódik
2010. júl. 11. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Akkor szóljatok egy médiumnak, ő majd megpróbál kommunikálni vele és átsegíteni a túlvilágra.
2010. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Azt írtad van ott jelenség rendesen. Akkor fotózzátok le,vegyétek fel,h legyen róla bizonyitékotok!
2010. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
ostobaság.
2010. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
vettem fel EVP (elektronikus hangjeleség) hangokat és a hőmérsékletett is mérem mindig
2010. júl. 11. 21:36
 10/15 anonim válasza:
8%
Istenem, a sok hülye! Engem a Lost című sorozatból a füstszörny szokott üldözni meg a Prince of Persia-ból a Dahaka! DE KOMOLYAN! xD xD
2010. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!