Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az átlagember számára mi...

Az átlagember számára mi bizonyítek arra vonatkozóan, hogy a Földünk gömb alakú és nem lapos?

Figyelt kérdés

Mármint a többségünknek sosem fog megadatni, hogy a Földet a saját szemünkkel lássuk az űrből, ezért az egyetlen bizonyíték azok a felvételek amelyeket a NASA kiad?


Hogy tudná az átlag polgár bizonyítani, hogy a Föld nem lapos?


2019. aug. 7. 23:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 Wadmalac ***** válasza:
100%

Figyelj. Tutod, hogy pontosan hogyan működi a számítógép?

A félvezetők szintjétől?

Végig is próbáltad, ellenőrizted, hogy így van, a saját szemeddel?

Nem?

És mégis, mikor használod, elhiszed, hogy nem mágia hajtja.


Akkor a tudomány egészével miért nehéz így tenned?

Ha már megérteni nem akarod.

2019. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:

41


A számítógépet látom és tapintom ezért hiszen el létezését.


A Földünket pedig nem látom.

2019. aug. 14. 09:09
 43/76 Wadmalac ***** válasza:
100%

"A számítógépet látom és tapintom ezért hiszen el létezését."

Nem létezésről beszéltem, hanem működésről.

Azon mit tapintasz?

2019. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező vagy trollkodik vagy ha tényleg flat earther, akkor kár vele vitába szállni mert a konkrét tényeket és bizonyítékokat se fogadja el. Sajnos ez van.
2019. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 Wadmalac ***** válasza:
100%

"A Földünket pedig nem látom."


Miért, az internetet látod?

Te csak egy monitor képét látod.

Az internetet miért hiszed el?

Akkor meg azon a youtube-os laposföldes videót főleg miért?


Részemről ennyi borsó jutott a falakra, többet nem pocsékolok ide.

2019. aug. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:

Wadmalac


Vitázhatunk nincs azzal semmi problémám de a hasonlat akkor sem állja meg a helyét.


Az internetet kipróbáltam és élveztem eredményeit míg a Föld gömb alakját sehogyan sem tapasztaltam meg. És nem is lehet máshogy csak ha kiutazol az űrbe és meggyőződsz. Sokan Istenben is hisznek (nem mondom hogy nem létező dolog de még nem láttuk), az is ehhez hasonlítható.

2019. aug. 14. 10:38
 47/76 A kérdező kommentje:
Egyénként az internet elég érthető ha az ember egy kicsit utánaolvas. De ha például én még nem próbáltam volna ki nem biztos hogy bíznék létezésében
2019. aug. 14. 10:41
 48/76 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Egyénként az internet elég érthető ha az ember egy kicsit utánaolvas."

A Föld gömb alakja elég érthető ha az ember egy kicsit utánaolvas.


Mindegy, mondom, részemről elég volt, mert a tudományos érveket nem érted vagy hiszem ha látomozol.

2019. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%

Van valahol egy cikk ahol a flat earther banda csinált egy kísérletet, hogy bizonyítsa, hogy lapos a Föld. Cserébe ügyesen bizonyították, hogy nem az. Checkmate.

A Földön állva is épp elég bizonyíték van arra, hogy nem teljesen sík az egész cucc, de ezt meg nem is akarjátok belátni. A középkori tudósok se véletlen kezdek el gyanakodni. Most meg forognak a sírjukban, hogy ennyi hülye ember van, akik a bizonyításaikra (ők még rohadtul nem tudtak ám kiutazni a zűrbe) akkorát köpnek, mint egy láma.


Javaslom különben az internet csodálatos világát. Olvass. Meg nézz utána általad is kivitelezhető kísérleteknek.


De nem hiszem el, hogy komolyan beszélsz. Ha meg mégis, kérlek szépen ne szaporodj!

2019. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

49


Mindig is tudták ez emberek hogy a Föld lapos, az ősi egyiptomiaktól kezdve, rómaiakon, görögökön át, pedig a csillagászatuk fejlett volt. Ez a gömb dolog modern “találmány”.

Miért nincsenek hiteles légi felvételek az Antarktiszról?

Miért nem foglakoznak vele eleget? Miért nem hallunk kutatásokról? Rejtély övezi az egész Antarktiszt mintha nem is lenne olyan érdekes.

2019. aug. 14. 11:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!