Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Védelmező piros karkötőről...

Védelmező piros karkötőről tudtok tapasztalton alapuló véleményt mondani? Hol szereztétek be?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 20:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! Pont most nézegettem az R.M.ékszer oldalán és most akciós is csak nem tudom,hogy tényleg működik-e.
2019. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor várjuk együtt a válaszokat! Én is néztem csak sima ékszer weboldalon, de gondolkodom azon is,hogy mágiával/harmonizálással foglalkozót keresek meg.
2019. aug. 15. 20:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármiben hiszel, működik.


Ha te hiszel benne, hogy működik, akkor jó lesz.

2019. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Védelmi temaban jartas vagyok.


Egy piros karkötő nem fog megvédeni

Szelhamoskodas mint a pénzenergia

2019. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-es, ebben igazad van, amiben hiszünk az hatni fog, pl. így van ez a táplálékkiegészítőkkel (és bármi egyébbel) is.


4-es, ezotéria jellegű védelmezésben vagy jártas, vagy esetleg más vonatkozásban érted ezt?

2019. aug. 16. 06:50
 6/12 anonim ***** válasza:
#4 működik, ugyanúgy ahogy a penzenergia is.
2019. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van. Édesanyámtól kaptam. Ő az internetről rendelte. Nem igazán érzem a hatását, ugyanúgy történik velem jó és rossz is. De azért még hordom.
2019. aug. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Még egyszer:

nincsen internetről rendelhető varázstárgy.

pont.

nincs.

2019. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld, értékelem,h válaszoltatok! Két kollégám is hordta. Az egyik ugyan magának kötötte fel,de csak rossz történt Vele. A másik kb 1 évig hirdta,majd elszakadt. Nem volt olyan történés amit ennek tulajdonított be. Egészség/betegség vonatkozásában gondolkodom rajra,mint szalmaszálban.
2019. aug. 17. 08:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Ecserin. Egy vajákos asszony árulta a második sorban, balra. Rá is köp, állítólag akkor hatékony!
2019. aug. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!