Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy valamit,...

Előfordul, hogy valamit, csináltak?

Figyelt kérdés
Szüleimnek mindig a testvérem volt a fontosabb , a testvéremnek minden össze jött anyagilag nagyon jó állnak most meg született a kis babájuk régen jós vonalakat hívogattak én elváltam 7 éve nem találom a párom anyagilag teljes csődbe vagyok általában betegségek is előfordulnak tesóméknál szinte minden össze jön . Nem vagyok irigy de előfordul hogy valamit csináltak hogy ö nékik legyen minden jó és nekem ne ? Szüleim azt mondogatták régen hogy nekem ne is legyen párkapcsolatom mert nekem úgy se sikerül .

#előfordul #hogy valamit #csináltak?
2019. aug. 19. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Akár csináltak akár nem - szerintem nem - akkor sem ér semmit! Ne higgy ilyen baromságba! Inkább kapd össze magad, és ne a tesódhoz viszonyítsd az életed!
2019. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ők továbbtanultak?
2021. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!